Здоров'я дитини

На попередню

 

Розділ представляє партнер проєкту «Бібліомістечко»
Дитячий лікувально-профілактичний центр «Неболійка»

Найкорисніша інформація про здоров'я Вашої дитини

Статті (консультації фахівців для батьків, корисні поради)

Офтальмолога
Стоматолога
Педіатра
Психолога
Логопеда-дефектолога
Гастроентеролога
Невролога
Спортмайданчик
Дерматолога
Ортопеда
Готуємось до школи
ЛФК та масаж

 


 


Що мамі потрібно знати про здоров’я зубів дитини ?

Рекомендації стоматолога

 

 

 

 


 

 

Лікуємо застуду: поширені помилки батьків

 

 

 

 

 


 

Харчування дитини під час хвороби

 

Щоб організм поборов вірус, і малюк швидше пішов на поправку важливо під час хвороби забезпечити йому правильне харчування.

Читати далі

 

 

 


 

Розлад травлення у дітей

 

Порушення роботи шлунково-кишкового тракту — досить поширена проблема у дітей різного віку. Але особливо часто розлади травлення виникають у зовсім маленьких діток. Розберімося, чому вони виникають, і як з цим боротися.

Читати далі

 


 

Дитина подавилася

 

1234Події такого роду найчастіше трапляються з зовсім маленькими дітьми. Як відомо, вони все тягнуть до рота: і дрібні іграшки, і намистини, і ґудзики. З рота крихти ці предмети потрапляють в дихальні шляхи та викликають їх затикання, в результаті чого і виникає задуха.

Читати далі

 


 

Аптечка мандрівника


Відпочинок з малюком — справа відповідальна і, на жаль, непередбачувана. Що може знадобитися в поїздці і які засоби варто захопити з собою про всяк випадок?


Читати далі

 

 


 

Крилаті гості


З приходом літа і на дачах, і в міських квартирах з'являються настирливі «візитери» - комахи, мухи, оси. Як захистити дитину від цього сусідства?

Читати далі

 

 

 


 

Як навчити дитину не боятися лікаря

 

З народженням малюка в його життя входить не тільки люблячі мама і тато, численні родичі, друзі, а й дитячий педіатр, який зобов'язаний стежити за здоров'ям і вживати відповідних заходів під час його хвороби. На жаль, не всі діти спокійно переносять медичний огляд, а деякі, ледве углядівши лікаря, підіймають крик протесту.
Як можна допомогти своїй крихті не лякатися того, що пов'язано з лікарнею, та й чи можливо це? Звичайно! Тут ви знайдете поради, розраховані на вік від року і старше.

Читати далі