Журнали для підлітків

На попередню

 


COVER_140Личности

Щомісячне періодичне видання, кожний номер якого містить декілька історико-біографічних нарисів, основаних на маловідомих і архівних матеріалах. Стиль написання статей об′єднує простота викладення, глибоке вивчення життя героїв, вишуканість і літературна чистота. 

"Личности" - життєві історії, що торкаються самого серця.

 

 


Безпека життєдіяльності

Всеукраїнський науково-популярний журнал.

У кожному номері ви знайдете корисні поради з питань особистої безпеки та навколишнього середовища, як діяти у надзвичайних ситуаціях та які правила безпечної поведінки повинні знати діти.

Журнал надає офіційну інформацію Міністерства освіти і науки України з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, побутового травматизму, а також інформацію про запобігання загибелі та травмуванню учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

 


 

ab629516b688c54757ca0198096f02a7Вокруг света

Журнал запрошує читача відправитися у віртуальну подорож по всіх куточках нашої планети. Розповіді про далекі країни, традиції і звичаї різних народів відкриють перед вами дивовижний і різноманітний світ Землі. Ви дізнаєтеся про наукові та географічні відкриття, технічні досягнення. Познайомитеся з новими поглядами на відомі історичні події, розповідями про відомих людей і їхні долі. Більшу частину матеріалів складають репортажі, підготовлені спеціально для журналу.

 

 


 

zhurnal-zhasmyn-no-22021Жасмин

Журнал запрошує дівчаток і не тільки до чарівної країни Рукоділля. З його допомогою ви зможете  освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квілінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У «Жасміні» ви знайдете докладні схеми, пояснення та кольорові вкладки для виготовлення квітів, яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо.

 

 

 


21b3b6xptq4gsoo4kk0oco8800010000_33054_cont---0Зоодруг

Собака – вірний друг людини, який допоможе в усьому, зрозуміє, та спробує покращити настрій, незважаючи на те, що він має чотири лапи та хвіст і не вміє розмовляти словами. Та взаєморозуміння без слів ще більш цінне. Тож варто бути вдячним нашим улюбленцям за їхню відданість та відплачувати їм тим же самим.
Краще розібратися в характері домашніх улюбленців допоможе новий випуск журналу "Зоодруг".
У цьому номері обговорюється тема іграшок, амуніції та інших необхідних речей для тварин. Як правильно їх підібрати що і для чого використовувати і як не зашкодити - про все це розкажуть експерти.


 


kg_2(138)_2021_www-260x348_755602765Колесо життя

Цим номером редакція запрошує вас прислухатися до свого пульсу довіри, до його нерівномірності чи викревлень. Щоб розібратися з довірою, потрібна не просто чесність, а безмежна відвертість із собою.

 

 

 

 


 

Країна знань

На обкладинку журналу винесено девіз на латині - «SCIENTIA VINCES» - «Наукою переможеш!». І це так! Журнал «Країна знань» допоможе вам в науковому пізнанні світу.

 

 

 

 

 

 


Однокласник_9Однокласник

"Однокласник" — щомісячний ілюстрований українськомовний журнал для підлітків. В ньому поєднано освітню, пізнавальну та розважальну тематики. Значну частину друкованого видання займають статті активних читачів.
Андрій Бачинський і Анна Полегенько поспілкувалися про фільми і книжки, про геометрію і подорожі в часі, про... та що переказувати? Читайте в ОК №8-9.