ТОР - 10 книг для дітей

На попередню

 

Штеффенсмайєр А. Лізелотта ховається

Весела, кумедна і цікава поштова корова постійно потрапляє в халепи і вплутується в пригоди. Наша корівка Лізелотта сховалась на дереві, тим самим зібрала коло усіх своїх друзів, які тепер були усі разом на дереві, намагавшись допомогти їй спуститися на землю,  Книга "Лізелотта ховається" дуже захоплива та позитивна, читати її можна щодня.

Стежити за симпатичною корівкою та іншими мешканцями ферми буде цікаво і в інших дивовижних пригодах.

 


Винничук Ю. П. Лежень


В одному замку завелися Страхи. Що тільки не робив король, але нічого подіяти не міг - нікуди Страхіття не уходили і не давали спокою мешканцям замку. Повиганяти чудовиськ зголосився хлопець, якого називали Лежнем, бо він весь час лежав. А за свій подвиг він попросив лише одне -  щоб його весь час годували варениками, так він іх полюбляв. Що було далі? Це ви і дізнаєтесь з книжки. За цією казкою було знято мультфільм з однойменною назвою.

Погортай:

 


Альошичева А. Запаслива білочка

Чудові малюнки, виховальний ефект, захоплива казка!
Вам здається, що у вашої дитини з'являються ознаки жадібності? Не хвилюйтеся, це можна виправити. Із цим легко впораються герої казки про запасливу білочку. Як це сталося, ви дізнаєтесь із цієї книжечки.

 

 


 

Вітчер М. Джено і чорна печатка мадам Кріккен

Муні Вітчер — Місячна Чарівниця — псевдонім італійської письменниці, що пише захопливі книжки, в яких химерно переплітаються дивовижний світ реальності й казкового трилера. Книжки про одинадцятирічного хлопчика Джена — нова книжкова серія від Муні Вітчер (юний читач уже ознайомився з пригодами Ніни). Аби знайти своїх батьків, які зникли таємничим чином, Дженові спершу необхідно подолати величезну печатку — потаємні двері в інший вимір, де на нього чекають неймовірні чарівні пригоди...

 


Гловінська А. Дірка в газеті

Коли голова повна шалених ідей, легко потрапити у великі халепи. Каєтан та його друзяки точно це знають. Друга частина захопливої книги «Для чого потрібні котлети?» розповідає про карколомні пригоди шкільної банди шибеників, які ніколи не нудяться. А ще ви дізнаєтеся, чи захищає сирий оселедець від школи? Чому два старі ковпачки можуть призвести до війни? Як за допомогою катапульти навчити людей прибирати після чотириногих? Чи може бабуся стати кулінарною шантажисткою? І що ж таке цікаве можна побачити крізь дірку в газеті?


Кольб С. Вітер у гривці

"Вівсяна банда" — серія кумедних історій про коней і поні. У першій книзі головні герої поні Шоко і Кекс разом з іншими чотириногими їдуть у нову домівку. Але з цією садибою діється щось дивне: у стайні цілу ніч чути якісь моторошні звуки, а в селі ходять чутки, що там мешкають… привиди! Хочете знати, чим усе закінчиться? Тоді швидше беріться до книжки. Одне скажемо точно — нудьгувати не доведеться!

 

 

 


Альошичева А. Віслючок Вухань

Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам  книжку, що допоможе вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. 
Чудові малюнки, виховальний ефект, захоплива казка!
Ваша дитина любить підслуховувати чужі бесіди? Не засмучуйтесь! Допомогти позбавитися цієї поганої звички малюкові допоможе герой цієї казки. Варто лише прочитати її разом! 

 


Франко, Іван Якович. Фарбований Лис: казка : для дітей мол. шк. віку / І. Я. Франко ; іл. Олега Кіналя. - Тернопiль : Навчальна книга - Богдан, 2013. - 24 с. : кольор. іл.


Це одна з найвідоміших казок Івана Франка. Хвацький і самовпевнений Лис аж зі шкури пнеться, щоб вразити своїх товаришів нечуваною злодійською спритністю. Навіть утрапивши в страшну халепу, хитрому Лисові вдається обернути все на свою користь. Однак у безмежній самозакоханості він забув одну мудру приказку: «Неправдою світ пройдеш, а назад не вернешся»...
Чудові та яскраві ілюстрації Олега Кіналя перенесуть вас у світ далекого лісу до Лиса Микити!


Відкриття Америки : [комікси] / на основі ідеї Е. Дамі ; худож.: Л. Претто, Д. Корсі. - Львів : ІрбісКомікси, 2016. - 48 с. : іл.
 
Комікси серії "Всесвітньовідомий комікс" - це пізнавальні та водночас веселі історії, у які ми поринаємо разом із симпатичними героями - ерудованою мишею на ім′я Джеронімо Стілтон та його друзями. Разом із головними героями ми помандруємо у Єгипет на будівництво Сфінкса, відкриємо секрети Колізею та Ейфелевої вежі, зрозуміємо ким був Марко Поло і дізнаємося ще багато-багато цікавого. Але всі ці подорожі нелегкі - наші герої мають завдання зупинити злих котів-піратів, які хочуть поставити під загрозу всю історію планети. Тож не зволікай, а хутчіше гортай сторінки, уважно розглядаючи малюнки та вчитуючись у текст, вирушай у нову пригоду!
 


Мороні Т. Бабусі й дідусі

Не даремно діти так люблять бабусь і дідусів. Хто ще погодиться без кінця гратися з онуком «в лікаря» або «в магазин», хто розповість про своє дитинство, дасть відповідь на всі запитання й заспіває «старовинних», з точки зору малюка, пісень? Із ким можна разом зайнятися господарством і здійснити захопливу подорож парком.

Неможливо переоцінити роль люблячих бабусь і дідусів у формуванні особистості дитини. Книжки серії «Що я люблю» адресовано як дошкільнятам, так і їхнім батькам. На сторінках книжки автор ділиться своїм досвідом виховання у дітей позитивного ставлення до життя.

Погортати

 


 

На попередню