Програми. Проекти

На попередню

 

Програми та проєкти 2021 - 2022  р.

ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей" 

 

 

 

Зверніть увагу на новий проєкт

МАНДРІВНИЙ МЕТОДИСТ

 

Зустрічайте 5 репортаж мандрівного методиста.

Дрогобич Івана Франка


27 серпня день народження Івана Франка. Напередодні цього дня Лупіцька Валентина завідувач сектору прогнозування та інновацій ХОБД відвідала Дрогобич та підготувала літературну фоторозповідь.

Дрогобич місто дитинства і юності письменника, місто, яке він називав "своїм кутом" і описав у своїх творах. До Дрогобича він прибув восьмирічним хлопчиком, а залишив дев'ятнадцятирічним юнаком. Тут він навчався у Дрогобицькій головній школі при церкві Святої Трійці, тут же проходило і його навчання в Дрогобицькій вищій гімназії імені Франца-Йосифа. З Дрогобича разом з товаришами-однодумцями Іван Франко розпочав свою славнозвісну культурно-просвітницьку "прогулянку" по Прикарпатті. Вже як зрілий письменник і суспільний діяч неодноразово відвідував місто свого дитинства та юності, підтримував зв'язки зі своїми дрогобицькими знайомими.

Читати далі

 


Методист ХОБД у бібліотеці абатства Віблінген,
Ульм, Німеччина

Ганна Зябкова продовжує знайомити з бібліотеками Німеччини. Зустрічайте 4 репортаж мандрівного методиста.

Абатство Віблінген було засновано в 1093 році графами Гартманом та Отто фон Кірхбергом. ченці з Абатство Святого Блеза в Шварцвальді землі біля річки Іллер, яку монахи заснували синівською установою.
Зал бібліотеки з'явився тут між 1737 і 1744 роками. Бібліотека являє собою яскравий зразок стилю рококо з унікальними фресками та скульптурами.

Читати далі

Попередні випуски