Про рогатих та хвостатих

На попередню

 

Чуб Н. Бетсі, не плач!


"Перед вами не звичайна казка, а трохи чарівна і навіть цілюща. Тому, що вона допомагає плаксіям стати веселими та життєрадісними. У ній немає ніяких магічних заклинань або рецепта спеціальних крапель від сліз. Зате є історія про маленьку лисичку, яка плакала з будь-якого приводу і навіть без особливої причини. А потім узяла й роздумала бути плаксійкою...
Обовязково поговоріть із дитиною після того, як прочитаєте їй казку. Так малюкові буде легше розібратися у своїх почуттях."


У лісі, на морі, у джунглях і в полі: історії про тварин

У цій книжці зібралися тварини з усього світу — з моря, з джунглів і саван, з густого лісу і з найближчої ферми. Вони, живі й казкові, навчать дитину слухняності й чесності, а ще допоможуть зрозуміти, що треба завжди вірити у свої сили й наполегливо рухатися вперед до мрії. Із казкових оповідей діти дізнаються, чому не варто насміхатися з інших, натомість так важливо дружити, навіщо вчасно прокидатися й умиватися. Кумедні та зворушливі історії про пригоди тварин сподобаються і дітям, і батькам, які піклуються про всебічний розвиток своїх малят.
  

Погортай:


 

Собаки. Походження і характеристики більше 160 порід собак з усього світу

 

Це видання містить легальну інформацію про походження і характеристиках понад 160 порід собак з усього світу. Текст супроводжується таблицями й чудовими фотографіями, зробленими провідними фотохудожниками. Книга написана живою, доступною мовою і розрахована на широке коло читачів.

 


Непомнящий Н. Кошки

 

Кішка завжди поруч з людиною, але чи багато ми знаємо про цю таємничу і примхливу істоту? Звідки і коли кішка прийшла в наші будинки? Які є породи кішок? Що вони люблять і чого не люблять? Як кішку годувати та лікувати? Як вибрати кошеня?

Про все це і ще багато цікавого ви прочитаєте в книжці.

 

 


Усвіті тварин

 

Протягом всієї історії людства поряд з нами жили різні тварини. Вони допомагали і шкодили, жили поруч і ховалися. Лише деякі люди уявляють собі життя братів наших менших. Навіщо ящери заковтують камінчики, чи можуть зайці лазити по деревах, а білки літати? Про ці та інші факти ви дізнаєтеся з нашої книги.

 

 


Сервер Лі. Тигри

Тигр є одним з найкрасивіших і загадкових істот на землі. Слово «тигр» асоціюється у всіх людей з силою і викликає почуття небезпеки. Протягом багатьох століть народи різних культур і цивілізацій незмінно захоплювалися цією величезною кішкою. У цій книзі читач побачить безліч приголомшливих фотографій, які закарбували тигрів, а також дізнається багато нового і цікаво про життя цих приголомшливих тварин.

 

 

 


Сервер. Л. Леви

Лев є одним з найдивовижніших і загадкових живих створінь на нашій планеті. Тисячоліттями перед ним схилялися багато народів належали різним культурам і цивілізаціям. Зображення цього величного хижака стало символом влади й могутності великих міст, королівських династій і навіть для цілих націй. Не менш високо положення лева і в дикій природі. Він визнаний володар на безкрайніх рівнинах і саванах Африки, в тому числі й в таких найвідоміших музеях живої природи, як заповідники Масаї-Мара і Серенгеті. В останні два тисячоліття, через настання людської цивілізації на дику природу, ареал проживання левів поступово звужувався, і нині цих дивовижних величезних кішок можна зустріти лише в Африці та в деяких районах Індії. У цій книзі читач знайде безліч унікальних фотографій, на яких зображені мальовничі сцени зі складної й незвичайного життя царя звірів.

 


Клів Е. Акваріумні рибки

Захоплення акваріумними рибками - широко поширене хобі. Акваріум зі здоровою спільнотою риб і хорошим набором водних рослин не тільки прикрасить будь-яку кімнату, але і дозволить з інтересом проводити час. Книга «Акваріумні рибки» продовження популярної серії «Світ тварин» - слугуватиме практичним керівництвом до корисного захоплення.

 

 

 


Елман Р. Ведмеді

Книга «Ведмеді» видавництва «Магна Букс» створює барвистий і всебічний портрет тварини, яка століттями викликала і викликає у людей почуття любові, страху і захоплення. Їх іменами названі сузір'я. Вони виступають головними персонажами у фольклорі та чарівних казках. Ведмеді викликали чарівність у людини протягом століть, це буде тривати і надалі. Не тільки інформація про еволюцію ведмедів, їх різновидах і поведінці, а й чудове дослідження, що включає міфи про ці створіння, пропонує читачеві ця книга.

 

 


Хастінгз Д. Пінгвіни

Пінгвін – це одна з найвідоміших, легко пізнаваних, а також, що викликають найбільшу симпатію птахів. Ці великі незграбні птиці ходять з поважним виглядом, смішно перевалюючись з ноги на ногу. Вони легко приручаються і дуже цікаві. Замість крил пінгвіни мають плавники, ходять гордо, забарвленням нагадують людину в чорному фраку – всім цім вони дуже схожі на людей. Пінгвін абсолютно незвичайний птах. Самці та самки в рівній мірі виконують обов'язки по висиджуванню яєць і вихованню потомства. Пінгвіни можуть плисти 12 км на годину і бігають, незважаючи на гадану незграбність, чи не повільніше людини, що йде швидким кроком. Ця книга містить понад 80 фотографій птахів.

 


Керевен Д. Панди

Панда – один з видів тварин, яким загрожує небезпека зникнення. До кінця двадцятого століття за підрахунками різних міжнародних організацій з охорони дикої природи, в усьому світі залишилося не більше тисячі панд. Панда користується репутацією «добродушного здорованя», оскільки вона незграбна, спокійна і безпечна. У цій короткій і насиченою інформацією книзі розповідається про життя панди і її звички.

 

 

 

 

На попередню