Казкове дефіле

На попередню сторінку

 

Кондзелка М. Зубси. Комікс

Зубси - головні герої нашої книги - це дитячі зубки хлопчика Марка та дівчинки Ані. Веселі, дотепні та страшенно балакучі персонажі, які прагнуть розповісти кожному, як їм - часом нелегко - живеться і що треба робити, аби вони завжди були здоровими та блискучими!
У книзі Зубси вступають у запеклу боротьбу із супернегідником - Карієсом та його командою мікробів. Здавалося б, сили нерівні, бо й Марко й Аня часто потурають ворогові своїми повсякденними звичками.
Проте не хвилюйтесь: на допомогу прийде справжнісінький супергерой - електрична щітка - Капітан Блиск, який невпинно рятуватиме зубастий загін!
Отож пригода триває!


Горицвіт Т. Міські пригоди Лісової Шишки

Казкова повість для дітей. Головні герої – сучасні діти й лісові та міські живі тварини та рослини. Сюжет казки – квест-пошук загубленого друга. Основні проблемні питання: взаємодія людини й природи, екологія міста, сімейні стосунки, роль дитини в суспільстві. Казка написана довершеною лексично і синтаксично багатою українською мовою.
 
 

 


Чуб Н. Дивовижні відкриття ведмедика Санні в лісі

Головний герой цієї книжки - маленький допитливий ведмедик Санні. Щодня він здійснює дивовижні відкриття в рідному лісі. Разом із ним ваш малюк дізнається, для чого їжачкові колючки, хто найліпше бачить у темряві, хто в лісі всім спати не дає і ще багато цікавих фактів про життя лісових мешканців.
 


 


Єнджієвська-Врубель Р. Вередливий настрій Іполита Собакевича

Вередливішої такси, ніж Іполит Собакевич, годі й шукати. Він то поринає в роздуми, то капризує над мискою, то починає жаліти себе, то...
Ох і настрій у цього собаки, хай йому котлета! Нелегко бути його другом. Адже для цього потрібне янгольське терпіння і безмежні запаси спокою. А хто ж їх має?
Кіт Алоїз Киціан — вірний друзяка, який миттєво відповість на кожну відчайдушну есемеску, нагодує сарделькою, а ще допоможе відшукати загублений настрій. Мало того — він ладен віддати власну мрію, бо чого ж не зробиш задля дружби!


Тібі М. Пригоди в Диволісі

Гайда до Диволісу! Там чути галас і сміх. Веселі звірята запрошують на чарівне свято з купою цікавих подарунків! А якщо ведмежа Ноно засумує, тут таки створять найкраще місце для розваг із гойдалкою зі старої валізи й хатинкою на дереві. Ой, а це нахабний веприк Баламут, який усіх ображає. Дізнаймося, чи такій він поганий, як здається на перший погляд.
У цих історіях чимало пригод і витівок, до того ж вони сповнені магії дружби й добра.


Сулань Т. Історії про Незграбного Вовчика

На сторінках цієї яскравої книжки на маленьких читачів чекають історії про неймовірні пригоди Незграбного Вовчика. Добрий, але надто наївний, старанний, але трошки вайлуватий, Вовчик обов’язково підкорить серця дітей, адже в ньому вони впізнають самих себе.
 

 

 

 


Румянцева І. Баллод І. Про маленького пацятка Плюха

Книга написана за мотивами казок Елісон Аттлі. Плюх – добре порося, з яким вічно щось трапляється. Що не день, то нова біда. Як ужитися з цим маленьким непосидякою, знають напевно тільки його рідні та друзі. Добрі оповідання, в який дитина побачить себе. Та одного разу, коли дядечко Борсук пішов у гості й удома нікого не було, Плюх попри заборону тихенько відхилив дверцята дзиґарів і став обертати ключ — один! два! три! І раптом — крак! — у годиннику пролунав такий звук, ніби хтось клацнув зубами. Злякавшись, Плюх мимоволі обернув ключем ще раз. І тоді дзиґарі задеренчали, затріщали, маятник нервово зашарпався то в один бік, то в другий, а стрілки так швидко помчали одна за одною, що кожні п’ять хвилин лунало гучно: бімм-бомм! бімм-бомм!


Демченко О. Брехливе мишеня

Ваш малюк - справжній фантазер? Це чудово! Однак слід переконатися, що його розповіді - чарівні фантазії, а не шкідливі побрехеньки, через які він може вскочити в халепу. Про те, що відбулося з головним героєм цієї казки і які висновки зробило мишеня, ви разом зі своєю дитиною дізнаєтесь із цієї казочки.
 
 

 

 


Воронина Л. Пригоди голубого папуги

Якщо ви любите історії, сповнені шалених пригод і небезпек, дивовижних таємниць та зустрічей, — ця книжка для вас! Адже разом із героями фантастичного оповідання “Хлюсь та інші” ви опинитеся всередині карколомної комп’ютерної гри, придуманої підступним чаклуном Подвійним-Оселедцем, з якої, здається, немає виходу. Але вихід неодмінно треба знайти, бо від цього залежить доля цілого світу. З оповідання “Пригоди голубого папуги” дізнаєтеся про секретну підземну схованку, де живуть тварини, що втекли від своїх господарів, і до якої випадково потрапив балакучий папуга Антось. І, врешті, зрозумієте, чому хижий кіт Чак раптом став вегетаріанцем. А ще ви познайомитеся з двома космічними прибульцями на ім’я Круць і Дрон, котрі, пролітаючи повз нашу планету, потерпіли аварію й опинились на дні Чорного озера. Чи пощастить міжгалактичним мандрівникам повернутися додому і якими таємницями поділяться прибульці з мешканцями Землі, стане відомо лише тим, хто прочитає оповідання “Таємниця Чорного озера”.

Погортай:


Козлов С. Збудував я гарний дім

Сергій Козлов відомий передусім як автор казок про Їжачка у тумані, Тилімилітрямдію і веселі історії про Левенятка та Черепаху. А от вірші Сергія Козлова знають менше, хоч його пісенька "Хмароньки - ви конячки білогриві" стала дуже популярною завдяки улюбленому мультфільмові.
У цій книжці ви прочитаєте інші вірші Сергія Козлова. Пустотливі та веселі, душевні та ліричні, вони нікого не залишать байдужим. Художниця Олександра Івойлова вмить збагнула настрій автора і чудово проілюструвала його вірші. Прочитайте їх разом з малюками, і отримаєте неабияке задоволення!


Лукаш М. Мішечок історій мішковинки

У Торбокраї гамірно й ніколи не сумно. Торбинки й портфелі, гаманці й чохли від смартфонів, дипломати й кошики, які тут живуть, потрапляють у неймовірні пригоди, літають на торбодизелях, ходять на концерти до соловейка Моцарта й малюють на конкурс, який оцінює сам Тубус Ван-Ґог.
Не вірите? Тоді запитайте в Мішковинки, яка назбирала цілісінький мішечок історій про чарівне місто і його мешканців.
 
 


Зіркові казки: історії, що допомагають вірити та жити

Автори казок, відомі українці, подарували свою зіркову майстерність маленьким читачам, які опинилися сам на сам із важкими хворобами. Але книга зовсім не сумна, тому що автори прагнули передати маленьким та дорослим читачам усе найяскравіше, надзвичайне, чарівне.
Ця книга для всіх: для хлопчиків та дівчаток, для матусь і татусів, бабусь і дідусів, і навіть для тих, у кого ще немає дітей. У ній зібрані історії, які допомагають нам усім жити, вірити, любити та... приборкувати свого казкового Дракона.


Дяченки М. та С. Дивовижні пригоди звичайних речей

«Дивовижні пригоди звичайних речей» — перша книга серії казок від відомих письменників Марини та Сергія Дяченків. Якщо придивитися і прислухатися — виявиться, що самі звичні речі, що нас повсякденно оточують, живуть своїм цікавим життям, часом непростим, але проблеми їхні ми, люди, можемо допомогти розв'язати! Полохливий поїзд більше не боїться птахів, допитлива річка здійснила свою давню мрію, звичайний шарфик пережив подвійне перетворення, а водогін став справжнім музикантом!
Ці та інші дивовижні пригоди звичайних речей, описані в цій добрій книзі, стануть справжнім відкриттям для кожної допитливої дитини!

Погортай: