Енциклопедії для дітей

На попередню

 

Резніченко Л. А. Енциклопедія динозаврів


Жодні тварини не захоплюють уяву так, як мезозойські ящери, що жили за десятки мільйонів років до людини.
Ця книга допоможе розібратися у багатьох питаннях про цих доісторичних звірів: які з них були летючими, які сухопутними, а які морськими; які були хижаками, а які травоїдними; хто мав найбільші зуби; чи піклувалися динозаври про своїх дитинчат; чому всі вони вимерли.
Книгу написано українським вченим-палеонтологом, тому в ній лише наукові факти та гіпотези.


Ружичка О. Історія літаків


З давніх-давен люди дивилися в небо і мріяли побачити світ із висоти пташиного польоту. І якби не сміливці, які намагалися це зробити, ми б донині заздрили птахам. Протягом століть, від часів перших експериментів з крилами, люди вдосконалювали свої винаходи. Людство пройшло шлях від планерів, які могли триматися в повітрі лише кілька хвилин, до ультрасучасних надзвукових реактивних літаків. Це довга історія, але зі щасливим кінцем.
 


Людина. Велика книжка для найменших


Звідки я узявся? Чому треба їсти рибу та м'ясо? Що у нас всередині? Кожна дитина задає “важкі” питання і бажає отримати на них вичерпні відповіді. Ця книжка допоможе батькам задовольнити дитячу цікавість й буде яскравим наочним посібником для маленького чомучки. Дитина дізнається, як вона народилася, як улаштований і працює її організм, навчиться уважно ставитися до свого здоров'я та харчування.
 


Наука

Яскрава енциклопедія з чудовими ілюстраціями незамінна для юних дослідників та майбутніх науковців!. У цій енциклопедії розповідається про сучасні дослідження у різних галузях науки. Ідеться, зокрема, про вивчення процесів, що відбуваються в людському організмі, у надрах нашої планети, на її поверхні та в неосяжних просторах Всесвіту. Енциклопедія містить приголомшливі наукові факти і сотні ілюстрацій.
Для широкого кола читачів.

 


Санжа С. Я обираю професію


Що робить хірург? Хто може стати капітаном корабля? Яку професію обрати? Книга допоможе допитливим дітям знайти відповіді на ці запитання.
У книзі ти знайдеш понад 300 професій, які розділені на 17 глав. У кожній описані різні сфери професій. Ілюстрації Віммельбуха на двох кольорових сторінках показують, наприклад, хто працює в аеропорту, на фермі, у театрі. На інших сторінках з яскравими ілюстраціями йдеться про окремі професії.


Манро Р. А що, як?..


А що, як усі люди на Землі одночасно посвітять на Місяць лазерними указками? А що, як комусь удасться осушити всі океани? А що, як усі блискавки на світі вдарять в одне й те саме місце? «А що, як?..» — це така книжка, у якій автор досліджує гіпотетичні головоломки, від філософських до наукових, у яких передбачається цілковите зникнення людства чи хоча б по-справжньому великий вибух, і дає серйозні відповіді на найнеймовірніші запитання, які, можливо, ніколи не спадали вам на думку. Ця книжка — рідкісна комбінація навчання і розваги.


 

Динозаври. 50 найвідоміших видів


У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів динозаврів. Ви познайомитеся з особливостями будови цих доісторичних тварин, про їх спосіб життя і дізнаєтеся, у який період часу вони жили на Землі.

 

 

  


Вітлі А. Історія живопису


Читаючи цю книжку, ви дізнаєтесь про зародження і становлення живопису, пройшовши шлях від давніх-давен до наших днів. Ви матимете змогу зазирнути в печери з дивовижними малюнками прадавніх художників, в палаци і піраміди давнього Єгипту, де складний настінний розпис виконували тисячі ремісників, побувати у Стародавній Греції і Стародівньому Римі, де працювали митці, які залишили людству витвори мистецтва. Через буремні й темні часи середньовіччя вийдете на світлий простір Відродження з його творчим і науковим злетом, відкриттями й шедеврами. Наприкінці цієї захопливої мандрівки ви опинитесь у сучасній художній майстерні, де побачите, як можна створювати витвори мистецтва за допомогою новітніх технічних засобів.

 Погортай !

 


Сучасна дитяча енциклопедія


Ця книжка для тих, хто... прагне розширити знання про прекрасний і дивовижний навколишній світ, хоче одержати відповіді на різні запитання, бажає розвинути уяву, вирізняється допитливістю та дотепністю, любить вірші, малювати і займатись творчістю.
Мандруючи сторінками цієї захопливої книжки, ти дізнаєшся чимало нового про клімат Землі, про чотири пори року, познайомишся з багатьма тваринами та їхніми повадками, дізнаєшся про будову тіла людини та про те, як вирости сильним і здоровим.

  


Універсальна шкільна енциклопедія


Ця дивовижна енциклопедія містить цікаві розповіді про глибини космосу та про нашу планету: про гори, океани та ліси, про рослини і тварин, що живуть на Землі, про давні цивілізації, релігії, великі подорожі та винаходи. Тобто в ній зібрано все, ще цікавить сучасного школяра.

Погортати

 

 


Энциклопедия Всезнайки


В этой книге вы найдете ответы не только на традиционные детские вопросы, но и на самые необычные. Кто придумал булочки с изюмом? А как выглядели первые часы? Кто делает парики? Зачем коллекционируют разные звуки? Здесь собраны интересные факты на самые разнообразные темы. Эта энциклопедия будет полезна не только любознательному ребенку, но также и его родителям.

Погортати

 

 


Энциклопедия почемучки


Эта универсальная энциклопедия даст ответы на многочисленные вопросы, которые возникают у любознательных школьников. Почему на полюсах холодно, а на экваторе жарко? В какой галактике находится Земля? Кто придумал глобус? Почему бывают дожди из апельсинов? Как образуется цунами? Зачем египтяне строили пирамиды? Астрономия, геология, всемирная история - все это будет казаться детям не таким уж и сложным и к тому же необыкновенно интересным. Энциклопедия отличается удобным построением и прекрасными иллюстрациями.

 


Моя первая энциклопедия


Эта ярко иллюстрированная книга поможет родителям познакомить своих маленьких почемучек с миром живой природы, в доступной форме рассказать о том, как развивалось искусство и совершенствовалась техника.

 

 

 

 


Чередниченко В. Про філателію всім

Пропонована книга — спроба укласти перший український посібник із колекціонування поштових марок.
Видання складається з трьох частин: історичної, прикладної та інформативної.
Оскільки хобі, про яке йдеться, з однаковою силою притягує до себе різних, незалежно від віку й соціального статусу, людей: від школярів до королів і президентів – книга може стати в пригоді і пошановувачам поштових мініатюр дитячого й юнацького віку, і мало обізнаним у марках дорослим спадкоємцям колекцій.

 


Лошади


Лошади — необыкновенные животные! На протяжении веков не ослабевает интерес к лошадям, стремление к общению с ними. Об этих прекрасных творениях природы, об истории и истоках, о разнообразных породах: арабских скакунах и тяжеловозах, английских чистокровных и украинских верховых и многих других, о видах конного спорта и экипировке всадника — обо всем этом расскажет эта иллюстрированная энциклопедия.

 


О драконах


Правда ли, что драконы обитали на нашей планете много веков назад? А может, они и сейчас преспокойно живут среди зыбучих песков, непролазных топей, скрытых от людских глаз?.. На эти и другие вопросы знают ответ настоящие знатоки — драконологи. Энциклопедия расскажет о разных версиях происхождения драконов (вплоть до инопланетного вторжения); поведает о том, чем отличаются драконы разных цветов, кто из них самый могущественный и свирепый, а кто с радостью осыплет человека золотом; раскроет множество древних тайн и, конечно же, развенчает немало мифов о драконах.