Дівочі історії

На попередню

 

Шамблен Ж. Щоденники Вишеньки. Завмерлий зоопарк.

Вишенька – одинадцятирічна дівчинка, яка живе разом зі своєю мамою і мріє стати письменницею. Її улюблене заняття – спостерігати за людьми, уявляти їхнє життя та розгадувати таємниці. Однією з таких є Мік… Щонеділі цей літній чоловік іде у ліс, узявши із собою великі відра з фарбою. Що він робить там увесь день? І чому такий сумний, коли повертається увечері? Тож як справжній детектив, Вишенька має намір розкрити цю таємницю й починає своє перше розслідування...
Чарівна героїня, захоплива пригода, неперевершені ілюстрації… Це комікс для істинних поціновувачів пригод, ви просто повинні його прочитати, адже це справжній витвір мистецтва!


Пантермюллер А. Лінні фон Лінкс. З вишенькою на вершині слави


Усі жінки в родині Лінні фон Лінкс були відомими: прабабуся Емілі — зірка Голлівуду, старша сестра Леслі — перша готична скрипалька. Навіть маленька сестра Фріда у свої п’ять років стала іконою моди!
Саме час Лінні підкорити світ своїми віршами та стати відомою поеткою! І хай навіть серед ночі привид старої пані назве її витвір мистецтва нісенітницею – Лінні не зупинити! Чи здійсниться бажання юної поетки піднятися на вершину слави?


Міхельс К. Правда із присмаком кави


У книзі розповідається захоплива, романтична й водночас серйозна історія про юну дівчину Рінні. Говорити тільки правду — за таким принципом вона живе й через це набуває собі як друзів, так і ворогів. Та раптом Рінні опиняється в ситуації, коли змушена постійно брехати. Як зізнатися коханому, що вона стала причиною його нещастя? Чи все-все має знати найліпша подруга (і чи справді вона найліпша)? Як переступити через страх, аби висловити все, що накипіло? Адже найрідніші люди заслуговують на те, щоб знати правду, навіть якщо вона гірчить, наче кавове зерня…


Рассел Р. Р. Щоденник Ніккі. Не таке вже й казкове життя


Знайомтеся. Ніккі Максвелл – звичайна дівчина з купою проблем. І перша проблема – нова школа. Вижити, в ній, здається, шансів нуль. Всі занадто крутезні, з айфонами і крутими речами. У цю спільноту Ніккі ніяк не вписатися. Друга проблема – Маккензі Холістер. Найпопулярніша дівчина у школі. Єдине, що поєднує Ніккі з нею, — локер по сусідству. Сумнівна радість. Але ще цій дівчині Ніккі чомусь не сподобалась, і вона тільки й чекає шансу її осоромити. Що ж, подивимось, хто кого!


Бабкіна К., Лівін М. Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків


Були часи, коли дівчата не мали права робити те, що вважають за потрібне: обирати собі до смаку одяг, заняття, пару, фах, життєвий шлях. Жінки не мали ані виборчого права, ані повноцінного права власності. 
Ця книжка для того, щоби захоплюватися не завжди простими життями та не завжди справедливо оціненими досягненнями українських жінок та дівчат усіх часів, їхнім прфесіоналізмом, вірністю своєму покликанню, їхньою працею на користь людства. Для того, щоби пригадати ще раз і не забувати ніколи: вони - сила. Потужна, рушійна, вільна, необхідна світові.

 


Абеді І. Лола і єдиний свідок

Лола в растерянности: впервые она даже не знает, как начать свой рассказ. Ведь тут столько всего: и литературные опыты, и детективная эпопея, и знакомство сразу с двумя писателями, и судьба ее нового друга Энцо и его взбалмошной матери Гудрун! В это лето Лоле некогда мечтать: сломанная нога и инвалидная коляска — не помеха для таинственных, жутковатых и порой невероятных приключений, в которых принимают участие все ее друзья. Кто он, загадочный сосед, которого подростки прозвали Крысоловом? Наркоторговец, гангстер, похититель детей или… Ни за что не догадаетесь до самых последних страниц!

Абеді І. Лола шукає подругу. Кн. 1./ І. Абеді; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2014. - 189 с. : іл. - Українською та російською мовами.

Абеді І. Сенсаційний репортаж Лоли. Кн. 2/ І. Абеді. - Х. : Ранок, 2014. - 175 с. : іл. - Українською та російською мовами.

Абеди И. Тайная миссия Лолы. Кн. 3/ И. Абеди ; иллюстрации Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 221 с. : ил.

Абеди И. Аплодисменты для Лолы. Кн. 4/ И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 253 с. : ил.

Абеди И. Лола и аварийный вход. Кн. 5/ И. Абеди ; иллюстрации Д. Гензе. - Х. : Ранок, 2016. - 302 с. : ил.

Абеди И. Лола в свадебном путешествии. Кн. 6/ И. Абеди ; иллюстрации Д. Гензе. - Х. : Ранок, 2012. - 317 с. : ил.

Абеди И. Лола - любящее сердце. Кн. 7/ И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 317 с. : ил.  

Абеди И. 5 звезд для Лолы. Кн. 8/ И. Абеди ; пер. С. Колесник ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2015. - 278 с. : ил.

Абеди И. Лола и единственная свидетельница. Кн. 9 / И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2015. - 277 с. : ил.


 

 

Йорт В. Йорґен + Анна = любов

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

 

 


 

Монтгомері Л. М. Енн із Зелених Дахів

Книга про рудоволосу дівчинку-сироту на ім'я Енн Ширлі була написана канадської письменницею Люсі Мод Монтгомері в 1908 році, але і сьогодні вона продовжує видаватися величезними тиражами в США, Канаді, Англії, Австралії, її перекладають багатьма мовами, по ній було знято фільми, серіали-аніме, створені театральні вистави. Недарма сам Марк Твен одного разу назвав героїню Монтгомері «самою зворушливою і чарівною дитиною в художній літературі з часів безсмертної Аліси». Ця жива і повна гумору повість, повна життєвої правди і доброти, нікого не залишить байдужим: адже кожен, хто знайомий з творчістю Люсі Монтгомері, знає, які світлі почуття вона народжує!

Погортати

А також читайте:

Монтгомері Л.-М. Енн із Зелених Дахів. Кн. 1 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. : А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2013. - 315 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Ейвонлі. Кн. 2 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. Анни Вовченко. - Львів : Урбіно, 2013. - 272 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Острова Принца Едварда. Кн. 3 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2014. - 267 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Шелестких Тополь. Кн. 4 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. - 281 с.

Монтгомері Л.-М. Енн у Домі Мрії. Кн. 5 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2014. - 265 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Інглсайду. Кн. 6 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. - 301 с.

Монтгомері Л.-М. Діти з Долини Райдуг. Кн. 7 / Л.-М. Монтгомері ; пер. с англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. – 263 с.

Монтгомері Л.-М. Рілла з Інглсайду. Кн. 8 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2016. - 327 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Шелестких Тополь

Закінчивши навчання в коледжі, Енн Ширлі влаштовується на посаду директриси школи в містечку Саммерсайд. Вона винаймає житло в старовинному, оповитому романтикою домі Шелесткі Тополі. Попереду улюблена робота й очікування на одруження з коханим. Усе було б чудово, якби не ворожість численної й шанованої родини Прінглів, через яку Енн уже подумує покинути Саммерсайд. Та несподівано вона не лише примиряється із Прінглами, які відтоді стають їй справжніми друзями. Енн знайомиться зі своєю маленькою сусідкою Елізабет і знаходить у ній рідну душу, а згодом їй вдається заприязнитися зі своєю заступницею Кетрін, постійно всім невдоволеною молодою жінкою, яка під впливом Енн цілковито змінюється. Невдовзі Енн покине такі милі їй Шелесткі Тополі й повернеться до Ейвонлі.
Це четверта книжка циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів.


 Нестлінґер К. Маргаритко, моя квітко

Маргариті – чотирнадцять, вона не показна, товста і з купою комплексів, тож життя здається їх не надто веселим. Проте виявляється, із цим можна жити, не дуже переймаючись, бо негаразди із часом минають, якщо докласти бодай мінімум зусиль. У п’ятнадцять із зовнішністю в неї все гаразд, але вона ніяк не може розібратися, кого ж  із двох своїх хлопців насправді кохає. Та от Маргариті виповнюється сімнадцять. Вона закінчує школу й готується провести свої перші в житті канкули без батьків. Нехай вони нарешті на самоті з’ясують стосунки! Бо в Маргарити власних клопотів – по саме нікуди…

 


 

 

 На попередню