Дитячий детектив

 На попередню

 

Орлонь М. Детектив Носик і викрадачі
 
Куба — чотирилапий улюбленець детектива Амвросія Носика — стає місцевою знаменитістю і навіть не здогадується, чим це може обернутися. Детектив отримує загадкового листа, і поки йде на призначену зустріч, пес зникає... Чи вдасться Амвросію розшукати улюбленого друга і чи справді орфографічні помилки можуть допомогти у розслідуванні — читайте у другій книзі про детектива Носика та його вірного Кубу.
 

 


Стівенсон С. Агата Містері. Бенгальська перлина

Наділена дивовижним відчуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею, але це в майбутньому. Поки що ж вона чудовий детектив! Разом із простакуватим кузеном Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, розгадуючи найзаплутаніші таємниці. А допомагають їм відданий мажордом, капосний сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.

 

 


Леонард М. Г. Хлопчик-жук


Як можна пояснити загадкове зникнення вченого Бартолом’ю Каттла з Музею природознавства? Слідство заходить у глухий кут, аж поки до справи не береться тринадцятирічний син ученого на ім’я Даркус. Разом із дядьком Максиміліаном та новими друзями, Віргінією й Бертольтом, хлопчик розпочинає власне розслідування. Аж тут він несподівано знаходить біля смітника картонну коробку, а в ній — дивного жука, що начебто розуміє нового знайомого, зовсім як людина… Але ж не можна бути спорідненою душею з жуком… чи можна? І чому зниклий тато ніколи не розповідав, що все життя захоплювався жуками й навіть був одним із авторів давно забутого «Проекту Фабр»? Питань стає дедалі більше, тоді як сам хлопчик опиняється у справжній небезпеці…


Баншерус Ю. Справа для Квятковського. Рожевий шкільний привид


Квятковський - справжній детектив, який полюбляє молоко та жуйки «Carpenter’s». Замість домашнього завдання, у нього нічні засідки, замість дитячих розваг - небезпечні пригоди. Будь-який найзаплутаніший злочин приречений на провал, якщо за справу взявся він. Шкільний завгосп Комісарек бачить під час нічного чергування привидів. Квятковський уважає містику дорослими острахами, але погоджується провести розслідування. Детективу доведеться вступити у бій з невідомим і дізнатися, яку таємницю приховує рожевий привид.

 


Стрековська-Заремба М. Детектив Кефірчик у пошуках скелета


У книжці відомої польської дитячої письменниці на тебе чекає безліч загадок та багато сміху! Теодор Кефірчик мріє про кар’єру детектива, тому коли його звинувачують у крадіжці скелета з кабінету біології, він вирішує провести власне розслідування. Юному детективові допомагає завжди чемний Домінік. У хлопців є кілька версій, і це ускладнює пошуки. А ще їм перешкоджає допитлива Кароліна та двійко неслухів: Малий і Бартусь. Під час розслідування діти потрапляють у лабети банди злодіїв і...

 


Кокотюха А. Гімназист і Чорна Рука


У Першій зразковій гімназії все зразкове – окрім учнів. Про гріхи кожного знає лиховісний незнайомець, який називає себе Чорною Рукою. Хто не виконає його наказів, тому непереливки. Саме через погрози Чорної Руки починаються небезпечні пригоди звичайного київського гімназиста Юрка Туряниці. Волею долі лише Чорна Рука знає, хто скоїв убивство, в якому звинувачують українського воїна-добровольця. І восьмикласник іде по сліду, як справжній детектив. Разом з київським гімназистом та його друзями ви потрапите в моторошні покинуті будинки, старі київські двори та лігва озброєних бандитів. Поруч із Юрком – простакуватий і мудрий приватний детектив Назар Шпиг, котрий дуже любить змінювати зовнішність, та кумедний Джентльмен на чотирьох лапах... Нова захоплива детективна повість відомого українського письменника Андрія Кокотюхи обіцяє перерости у цілу серію детективів про пригоди київського гімназиста Юрка Туряниці. Для середнього шкільного віку.


Оксеник С. Вбивство п’яної піонерки


Сповнений іронії та щемкої ностальгії детективний роман «Вбивство п’яної піонерки» — це історія подвійного розслідування злочину, яке ведуть і дорослі, і діти. Несподівано тихе село Варварка стає центром загадкових подій, сплетених у кримінальний клубок, який доведеться розплутувати героям роману. За злочином стоїть не лише людина, за злочином — радянська система, безнадійно загрузла в брехні. Хто ж залишається по-справжньому чесними, так це діти, приречені невпинно дорослішати в непростому, зрадливому світі дорослих. Це роман про маленьку людину на тлі доби, про дружбу, про стосунки в родині, яка так само підлягає впливу системи. А ще це свого роду квиток на 3D-фільм про життя кінця 1950-х, густо насичений запахами, звуками, плюскотом ріки, шурхотом босих ніг по річковому піску. Так ніби відкривається вікно в далеке минуле (а для молодого читача — в минуле батьків і дідусів), а звідти — запахи дитинства, смажених бичків, печеної картоплі, розпеченого пилу, зелених сусідських яблук.


Гридін С. Відчайдушні


Дмитро Прокопчук, до якого приклеїлося прізвисько Олівець, може, і не пережив би стільки тривог, якби перед канікулами не натрапив на книжку про Шерлока Холмса. Прочитавши її, і сам захотів стати детективом, щоб розслідувати кримінальні історії, розшукувати і затримувати злочинців. Канікули виштовхнули Дмитра з дому, і він, як і кожного літа, їде в село Озерне до бабусі. Разом із друзяками — Андрієм, Павлом і навдивовижу сміливою Катрін — поринає в розслідування тих загадкових зникнень і наражається на круті небезпеки, які змушують гамувати страх і знаходити в собі сміливість. До останньої сторінки повісті невідомо, чому так сталося в Озерному і чим закінчаться відчайдушні кроки юних детективів. 


Мельникова Д. Розбишацький детектив


Леся Дика і Сергій Василевський — справжнісінькі добрі розбишаки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керує добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго.
Дебютна повість Діани Мельникової «Розбишацький детектив» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», який проводить видавництво «Фонтан казок». 
 


Слейтер К. Розумник


У британському місті Ноттінґем загинув безхатченко, та поліція цією справою не надто переймається. Кіран Вудз, допитливий школяр, який мріє стати журналістом і розслідувати злочини, береться самотужки з’ясувати, що ж трапилось насправді. І куди зникла його бабця, яка одного дня перестала навідуватись до них із мамою.
Захоплива і водночас щемка розповідь, написана від імені особливого хлопчика, нікого не залишить байдужим. Вона про те, як нелегко буває жити у сім’ї, коли вітчим ображає маму, як почуваєшся, коли однокласники вважають тебе «не таким», і як це — бути бідним і втратити власну домівку... А ще — це історія про любов, яка здатна подолати всі труднощі і страхи. Історія, від якої — як не раз повторює сам головний герой — «тріскає серце».


Бачинський А. Детективи з Артеку. Таємниці кам′яних могил


Пригоди наших добрих знайомих, скрипальки Оленки та її друзів – Антона, Сашка і Сергія, тривають! На героїв чекають захопливі несподіванки та справжні випробування. Спершу хлопці приїжджають в гості до Оленки – у славне місто Львів, вважаючи, що саме там заховані коштовності Міледі.
А незабаром, на літніх канікулах, змушені вирушити до Кам’яних Могил – адже Оленчин тато у небезпеці! Чи зможуть діти знайти скарб, врятувати тата і при цьому зберегти дружбу?


воронинаВоронина Л. Гриць Мамай - переможець лускатого монстра.

Якщо ви любите таємничі історії, сповнені небезпечних пригод, неймовірних відкриттів та дивовижних подорожей, вам варто познайомитись з героєм цього іронічного детективу. Адже саме він, відчайдушний Суперагент 000, розплутує найзагадковіші злочини, перемагає банду міжнародних терористів, а головне - рятує світ від неминучої загибелі, знешкодивши шефа міжнародної банди, хитру й підступну бабусю-ніндзя!

 

 


Бакли М. Сестры Гримм. Необычные подозреваемые Бакли М. Сестры Гримм. Необычные подозреваемые

Мировой бестселлер! Серия детских детективных романов в жанре фентези.

Сестры Гримм – одиннадцатилетняя Сабрина и семилетняя Дафна – остались одни, когда их родители таинственным образом исчезли. Опекунша девочек, странная женщина по имени Рельда Гримм, утверждает, будто она их бабушка, а Сабрина и Дафна приходятся прапрапрапраправнучками знаменитым братьям Гримм. Бабушка уверяет, что те были вовсе не сказочниками, а совершенно правдивыми историками и писали не волшебные сказки, а подлинные исторические хроники.

 

Бакли М. Сестры Гримм. Кн. 1. Сказочные детективы

Сестры Гримм  одиннадцатилетняя Сабрина и семилетняя Дафна - остались одни, когда их родители таинственным образом исчезли. Опекунша девочек, странная женщина по имени Рельда Гримм, утверждает, будто она их бабушка, а Сабрина и Дафна приходятся прапрапрапраправнучками знаменитым братьям Гримм. Бабушка уверяет, что те были вовсе не сказочниками, а совершенно правдивыми историками и писали не волшебные сказки, а подлинные исторические хроники. Оказывается, сказочные герои действительно живут среди людей. Настоящая Белоснежка работает учительницей в небольшом городке недалеко от Нью-Йорка, прекрасный принц стал там мэром, а три поросенка служат полицейскими. И все бы ничего, но однажды, когда бабушку Рельду похитил всамделишный великан, в городке начался настоящий переполох, и Сабрине с Дафной пришлось стать сыщиками, чтобы отыскать и освободить ее.

Бакли М. Сестры Гримм. Кн. 2. Необычные подозреваемые

Для Сабрины Гримм жить среди сказочных персонажей – значит всегда быть готовой к неприятностям. Кроме того, что-то не так в ее новой школе. Взрослые кажутся слишком злыми, дети – слишком сонными, а учитель физкультуры постоянно заставляет играть в выбивного. Ну и конечно, младшая сестра, Дафна, занимает все ее время. (Хотя Белоснежка, которая преподает в младших классах, очень хорошая учительница!) Но когда учителя Сабрины, мистера Грюмнера, нашли закутанным в гигантскую паутину, даже беззаботная Дафна убедилась, что в школе Феррипорт-Лэндинга хватает проблем с монстрами. Смогут ли сестры Гримм раскрыть преступление?

Бакли М. Сестры Гримм. Кн. 3. Проблемный ребенок

Сабрине и Дафне Гримм пришлось стать сказочными детективами, и теперь больше всего на свете они хотят раскрыть одну-единственную тайну. Кто похитил их родителей больше года назад? Сабрина находит тайник «Руки Скарлет», зловещей банды вечных, которые держат в плену ее родителей. У нее есть шанс спасти маму и папу, но ей мешает самый известный в мире сказочный персонаж. Как может человеческий ребенок противостоять волшебству? С помощью своей младшей сестры (которая тоже может быть более жесткой, чем считает Сабрина) и давно потерянного родственника Сабрина находит мощное оружие для борьбы с врагами и обнаруживает, что магия дорогого стоит.


 

  Иванов А. Тайна зеленого БМВИванов А. Устинова А. Тайна зеленого "БМВ"

Члены Тайного братства кленового листа отправляются в автомобильную поездку по старинным городам Подмосковья. Однако таинственная зеленая машина ломает их планы. Отдых на природе, рыбалки, ночевки в палатках сменяются слежками, погонями, похищениями. Так кто же прячется за зеркальными стеклами таинственного «БМВ»?

 

 


 Тайна княжеской усадьбыИванов А., Устинова А. Тайна княжеской усадьбы

Четверо верных друзей случайно находят старинную карту-схему разрушенного имения князей Борских. Что скрывают на ней странные условные обозначения – расположение подземных ходов или место, где спрятаны сокровища?

Как связана легенда о загадочной смерти хозяина усадьбы с исчезновением редкой книги из старой сельской библиотеки? Почему ребят преследует привидение княжны-утопленницы? Для того, чтобы ответить на все эти вопросы, Братство кленового листа вступает в контакт с «потусторонними силами».