Куди подітися у літню спеку містянам?
Сховатися від спеки і провести час з користю можна у бібліотеці.
Своїх відвідувачів фахівці Бібліотеки запрошують до гуртка «Зумійко» та забезпечують прохолоду від кондиціонера.
Так, 9 липня провели майстер-клас з квілінгу: робили листівки з квітами.
Чекаємо всіх охочих щовівторка та щосереди о 14.00 за будь-якої погоди.
22.07.2024






