Аудіокниги, електронні книги

На попереедню

 

Гомер. Одіссея
Гомер - один з найзагадковіших поетів Давньої Греції: дотепер ведуться суперечки про батьківщину поета і про правдивість історичних відомостей, що містяться в його творах. Але культурна цінність його поем не викликає ніяких сумнівів. Вони і до цього дня захоплюють всіх цінителів прекрасного. "Одіссея" описує подорожі "багато розумного" Одіссея, який розгнівав самого владику морів Посейдона, після чого довго поневірявся по океанах, намагаючись дістатися до своєї батьківщини - Ітаки. Поема містить барвисті описи побуту і традицій Стародавньої Греції, її легенди й міфи. Текст читає артист Іван Литвинов


Гомер. Іліада
Но, как звезда меж звездами в сумраке ночи сияет,
Геспер, который на небе прекраснее всех и светлее, –
Так у Пелида сверкало копье изощренное, коим
В правой руке потрясал он, на Гектора жизнь умышляя,
Места на теле прекрасном ища для верных ударов.
Но у героя все тело доспех покрывал медноковный,
Пышный, который похитил он, мощь одолевши Патрокла.
Там лишь, где выю ключи с раменами связуют, гортани
Часть обнажалася, место, где гибель душе неизбежна:
Там, налетевши, копьем Ахиллес поразил Приамида;
Прямо сквозь белую выю прошло смертоносное жало...
Текст читає Вадим Максимов.
Композитор Ксенія Прасолова.


Лондон Дж. Мартін Іден
«Виживає найсильніший» - девіз головного героя автобіографічного роману Джека Лондона «Мартін Іден». Грубуватий і неотесаний, але дуже сильний і цілеспрямований молодий чоловік заради любові до жінки пробивається з низів до вершин - простий неосвічений матрос, він стає відомим письменником. Це пронизлива історія людини, яка зневажила цінності суспільства споживання, але продала душу, прагнучи завоювати успіх у цьому суспільстві. Оповідання про те, як збувається горезвісна «американська мрія» і чого це коштує. Текст читає артист Іван Литвинов.


Небесна О. І. Ойкумена: казки
Чудові казки Оксани Небесної навчать юних читачів щиро любити рідний край і все живе довкола, захоплюватися красою ніжної пісні та чистотою вірної душі. «Казка про Скрипаля» долучить дітей до світу мистецтва, «Ойкумена» стане зразком працелюбності, а «Пригоди сонячних братів» навчать цінувати вірну дружбу. Яскраво ілюстрована картинами Терези Проць, ця книга займе особливе місце в дитячому серці.
Композитори Андрій Стадницький, Павло Геєв (Русинський).


Ріва В. Пірати Карибських морів
Життя пірата коротка, але сповнена особливої романтики - з солонуватим присмаком морського вітру і людської крові. У житті пірата бійки і погоні, рвані вітрила, боротьба з усіма штормами і тінь шибениці на березі - повсякденна реальність. А ось скрині з скарбами і солодке життя з розкішною красунею - найчастіше лише мрія, настільки ж принадна, як і недосяжна. Але хто не ризикує - той не п'є шампанського. Текст читає Сергій Кірсанов.


Сапковський А. Кров ельфів

Пророцтва закликають - "принцеса Цирі - дівчинка з Цинтра володіє" старшої "- ельфійською кров'ю і може своїми даруваннями перевернути навколишній світ". Їй протегує відьмак Геральт, навчаючи таємниць ремесла! Але її магічні здібності й право спадщини на престол не дають спокою місцевим правителям і чародіїв ... Текст читає Сергій Кірсанов. Композитор Boldin & Shaiva.


Скотт В. Айвенго:
Роман Вальтера Скотта "Айвенго" - лицарська сага про події англійської історії ХІІ століття. На сторінках роману оживають народні герої того часу - король Річард Левине Серце, Робін Гуд і чернець Тук, тягнучи нас за собою в світ подвигів і пригод. Текст читає артист Іван Литвинов.


Уайльд О. Портрет Доріана Грея

"- Значить, ви вважаєте, Безіл, що один тільки бог бачить душу людини? Зніміть це покривало, і ви побачите мою душу. В голосі його звучала холодна гіркота. - Ви збожеволіли, Доріан. Або ламаєте комедію? - буркнув Холлуорд, насупившись. - Не хочете? Ну, так я сам це зроблю. – Доріан зірвав покривало з залізного прута і кинув його на підлогу. Крик жаху вирвався у художника, коли він в напівтемряві побачив страшне обличчя, яке глузливо посміхається йому з полотна. У вираженні цієї особи було щось що обурює душу, наповнює її огидою. Сили небесні, але ж це особа Доріана! "

Текст читає артист Михайло Розенберг


Електронні енциклопедії

Архітектура. Світові шедеври: цифрова фотобібліотека дизайнера
У світі безліч прекрасних творінь, що вражають уяву. Найбільші картини й книги, поезії й симфонії, скульптурні статуї й ... споруди архітектури. Купуючи цей диск, ви дізнаєтеся про кращі архітектурні будівлі різних стилів і країн, народів і культур. Зможете помилуватися пречудовими будівлями, фасадами, пам'ятниками, палацами та храмами, видами з екрана свого монітора. Але головне, використовуючи дану фото добірку, ви зможете створити свій твір в області дизайнерського мистецтва.


Велика енциклопедія спорту
В нашій енциклопедії ви можете почерпнути знання більш ніж про 30 видах спорту - це автоспорт, баскетбол, водне поло, великий теніс, легка атлетика, шорт-трек, хокей та інші. По кожному виду дана історична довідка, рекорди світу, знаменні події, цікаві факти з історії вигляду, фото. Дано опис Олімпійської хартії, літопис Олімпійських ігор, коротка інформація про 28 найвідоміших футбольних клубів світу. Робота енциклопедії не вимагає установки.

 


Найкрасивіші міста світу

Шикарний проєкт для всіх, хто мріє про далекі мандри. Ви побачите небачені урбаністичні пейзажі обох Америк і тихі старовинні вулички Старого Світу, насолодитеся яскравими фарбами Африки і непомітним чаром країн Східної Європи під екзотичний звуковий ряд. Формат слайд-шоу додасть перегляду особливий естетичний ефект віртуальної подорожі, у вас буде можливість помилуватися розкішними знімками, зробленими кращими фотографами світу.

 

 Музичні інструменти світу: енциклопедія
Ілюстрована енциклопедія являє широкому колу користувачів повні та переконливі відомості про відомих і малознайомих інструментів, завдяки яким музика не одну тисячу років зачаровує людей в різних куточках Землі.

 

 


Скарби світового мистецтва: 22 слайд-шоу з електронної колекції ДиректМедіа
На диску - 22 слайд-шоу, присвячених культурі та мистецтву різних країн, стилів і епох. Кожна з цих музично-художніх композицій знайомить з найяскравішими творами обраної тематики.
Вся колекція слайд-шоу представляє відповідні томи "Електронної бібліотеки ДМ".
Видання доставить естетичну насолоду шанувальникам мистецтва і може бути використано як навчальний посібник по світовій художній культурі.

 

Електронні книги он-лайн

 

 

 

На попередню