Чудеса природи, географія

На попередню

 

Югла С. На фермі. Енциклопедія для допитливих

Чи знаєте ви, як влаштована ферма? Ця енциклопедія познайомить читача зі справжнім фермерським життям. На вас чекає безліч фактів про побут та заняття у господарстві. Хто живе та росте на фермі? Які працівники доглядають за тваринами та рослинами? Які продукти там виготовляють? Як змінюється господарство у різні пори року? Читач подорожуватиме фермами різних країн світу, дізнаючись про особливості кожного регіону. За допомогою ілюстрованих історій, зручної структури викладу, замальовок із життя ферми, пізнавальних інтерактивних блоків із питаннями, на які потрібно шукати відповіді, читач зможе легко запам’ятати корисну та цікаву інформацію. А для того, щоб швидко знайти потрібний розділ, можна скористатися алфавітним покажчиком.
 


Дім, в якому ми живемо

Житло для кожної людини й людства в цілому має надзвичайно велике значення, що визначає якість життя. Про стародавні житла людини, про національні типи осель деяких країн, про сучасні та незвичайні житла – про все це в простій і захопливій формі розповість допитливим читачам наша ілюстрована енциклопедія.

Погортати

 

 


Динозаври: енциклопедія

Ця книга відкриє перед вами дивовижний світ динозаврів — рептилій, що жили на нашій планеті мільйони років тому. Ви познайомитеся з різними видами динозаврів, будовою їхнього тіла та способами полювання, дізнаєтеся, в якому кліматі жили ці жахливі ящери та чому вони вимерли. А ще про те, якого вони були кольору і які звуки видавали, як працюють палеонтологи та коли вперше були виявлені рештки динозаврів... Усе це та багато інших цікавинок чекають на вас на сторінках книги.

 

 


Наша планета

Багато вчених присвятили ціле життя вивченню Всесвіту. І їх складна, кропітка праця була винагороджена: невтомним дослідникам удалось підібрати ключ до сотень загадок нашого всесвіту, зробити приголомшливі відкриття, показати неймовірну красу космічних пейзажів.
Хочеш дізнатися, чи є життя на інших планетах, чому вода синя, як утворюються хмари та масу інших цікавих фактів про нашу Галактику? Розкривай швидше цю чудову книгу!

 

 

 


 Чудеса світу

 
Хіба ж не чув хтось про сім чудес світу? Але ж були й інші не менш захопливі чудеса у сивій давнині. І не лише в стародавні часи. Чудеса й зараз поряд з нами, ми живемо серед чудес. Вони в нашій природі, у нашому повсякденному житті, розгадані й нерозгадані. Про це й розповідає книга.
 
 
 

Тваринний світ саван і пустель

Ілюстроване видання розповідає про життя, характерні особливості поведінки й територію поширення різних тварин, що населяють савани та пустелі Африки. У книзі ви знайдете багато цікавих фактів із дивовижного і загадкового світу мешканців дикої природи

 

 

 

 

 

На попередню