Чудеса природи, географія

На попередню

 

Наша планета

Многие ученые посвятили целую жизнь изучению Вселенной. И их сложный, кропотливый труд был вознагражден: неутомимым исследователям уда

лось подобрать ключ к сотням загадок нашего мироздания, сделать потрясающие открытия, запечатлеть невероятную красоту космических пейзажей.

Хочешь узнать, есть ли жизнь на других планетах, почему вода синяя, как образуются облака и массу других интересных фактов о нашей Галактике? Раскрывай скорее эту замечательную книгу!

 


Всесвіт: ілюстрована енциклопедія

Звідки з’явився Всесвіт? Як і чому він виник? Чи настане колись йому кінець, а якщо настане, то коли і як? Ці питання цікавлять усе людство. Спробуємо на них відповісти. У цьому нам допоможуть сучасні досягнення науки.

 

 

 

 

 


Удивительные растения - копияУдивительные растения

Нас окружают самые разнообразные растения: привычные и причудливые, яркие и практически незаметные, гигантские и микроскопические, полезные и опасные. А знаете ли вы, что горошины черного перца ценились на вес золота и иногда заменяли деньги, а роскошные магнолии, украшающие парки теплых южных стран, существовали уже около 100 миллионов лет назад? Об этом и многом другом рассказывает наша энциклопедия.

 

 


Географія. Америка. Австралія. Антарктида

Де знаходиться Америка? Чому вона так називається? Хто такі ескімоси? Де знаходиться «Едемський сад»? На ці та інші питання ви знайдете відповіді у цій чудовій книзі. Також ви дізнаєтесь багато цікавого про країни та народи різних континентів, про їх багатий тваринний та рослинний світ. Книга стане у пригоді школярам, а також усім, хто цікавиться географією.

 


Географія. Євразія. АфрикаГеографія. Євразія. Африка

Ця книга дає відповідь на різноманітні географічні питання: де розташований найбільший материк, які кліматичні особливості Євразії та Африки, які найбільші річки та озера цих материків? Також ви дізнаєтесь про багатий тваринний і рослинний світ цих континентів.

 

 

 


 

Чудеса світу

 
Хіба ж не чув хтось про сім чудес світу? Але ж були й інші не менш захоплюючі чудеса у сивій давнині. І не лише в стародавні часи. Чудеса й зараз поряд з нами, ми живемо серед чудес. Вони в нашій природі, у нашому повсякденному житті, розгадані і нерозгадані. Про це й розповідає книга.

 

Чудеса світу
 
Здавалося б, усі таємниці древніх цивілізацій розгадано, а природні аномалії – лише витівки стихій. Та загалом доводи вчених не більш ніж бравада — наша планета досі лишається terra incognita, мільйони її загадок ще належить розкрити. Книга запрошує вас прилучитися до дивовижної спадщини людства: створеної природою, людьми і, як знати, може, й прибульцями з інших світів. Стародавнє лохнесське чудовисько, таємнича Маріанська западина, безбереге Саргасове море – лише початок великої захоплюючої подорожі...
 

 

Країни світу

 
Наша енциклопедія надає основні відомості практично про всі країни світу, які  можна в наш час знайти на карті. Це видання допоможе вам доповнити свої знання про минуле і сьогодення країн Європи, Азії, Африки, Америки, Австралії та Океанії, надаючи таким чином можливість створити цілісне уявлення про світ, а також усвідомити місце своєї рідної країни в ньому.
Нариси по країнах зібрані у розділи по континентах і розташовані за алфавітом. Вони містять інформацію про географічне положення, особливості рельєфу, природу, клімат, історію, державний устрій, економіку та культуру.

 
 Мирошникова В. В. Удивительные птицы мира

Книга познакомит с удивительным миром птиц. Вы узнаете о маленьких колибри и великанах страусах, о знакомых воробьях и незнакомых туканах, о фантастической Жар-Птице и кровожадных сиренах, а также привычках, миграции и поведении наших крылатых соседей. 

 


Мирошнікова В. В. Дивовижні птахи світу
Четверта книга серії познайомить вас із дивовижним світом птахів. Ви дізнаєтесь про маленьких колібрі та велетнів страусів, про знайомих горобців та незнайомих туканів, про казкових Жар-Птиць і кровожерливих сирен, а також про звички, міграції та спосіб життя наших крилатих сусідів.

 

 


Подводный мир
Эта книга откроет вам прекрасный, манящий и загадочный подводный мир. Вы узнаете о жизни и повадках обитателей Мирового океана – ярких рыб и моллюсков, грозных акул, огромных китов и множества других необычных живых существ. Текст сопровождают изумительные фотографии.

Погортати

 


В мире животных. Млекопитающие
На протяжении всей истории человечества рядом с нами обитали различные животные. Они помогали и вредили, жили рядом и прятались. Лишь немногие люди представляют себе жизнь братьев наших меньших. Зачем ящеры заглатывают камешки, могут ли зайцы лазать по деревьям, а белки летать? Об этих и других фактах вы узнаете из нашей книги. Также вы можете принять участие в зоовикторине, ознакомиться с рекордами в мире животных и увидеть уникальные фотографии.


Країни світу: велика ілюстрована енциклопедія
Якщо ви хочете дізнатися про всі країни світу і народи, які їх населяють, то наша енциклопедія — для вас! У ній ви знайдете вичерпну інформацію про кожну країну: її географічне положення, історію та культуру, про туристичні об’єкти і найцікавіші місця нашої планети. Ви дізнаєтеся про багатство природних і ландшафтних умов життя в різноманітних куточках Землі. Зрозумієте, чому так відрізняються культури тих чи інших народів. Дізнаєтеся, що може поєднувати держави, розташовані на різних континентах, а що роз’єднує найближчих сусідів. Понад 3000 чудових ілюстрацій відкриють перед вами природний і архітектурний вигляд держав, познайомлять зі світовою спадщиною різних культур, розкриють перед вами чудовий світ мандрів.

 


Тваринний світ саван і пустель

Ілюстроване видання розповідає про життя, характерні особливості поведінки і територію поширення різних тварин, що населяють савани та пустелі Африки. У книзі ви знайдете багато цікавих фактів із дивовижного і загадкового світу мешканців дикої природи.