Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки

 

 2016

3 лютого 2017 року в Держкомтелерадіо відбулось засідання Комітету з присудження премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українкиза літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2016 рік.

Шляхом таємного голосування лауреатом премії визначено письменницю Ганну Чубач (книга «Малюємо, читаємо, пишемо», видавництво «Букрек»).

 

 

 

 

  2015

28 січня у Держкомтелерадіо відбулось засідання Комітету із присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2015 рік. Шляхом таємного голосування члени комітету, до якого входять представники міністерств, творчих спілок, науковці та бібліотекарі, визначили переможців конкурсу у чотирьох номінаціях.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» змагалися 19 авторів і 26 творів, що побачили світ у 17 видавництвах України. Лауреатом премії визнано книгу «АБВ, або Операція «Ставкозавр» Павла Куща, видана 2014 року журналом «Донбас» та Національною спілкою письменників України.


 2014

Присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2013 рік:
у номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва”

Гуменюк Надіії Павлівні- письменниці - за книгу “Шуршик В. та інші: Казки з Яринчиного саду”

 

 

 

 

 

у номінації “Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва”
Ковальчук Вікторії Володимирівні - художниці - за художнє оформлення книги “Про фею Дорофею”