Куточок Євросоюзу в Дворічанській дитячій бібліотеці


Протягом липня у Дворічанській дитячій бібліотеці було створено куточок Європейського Союзу, в якому представлені матеріали, отримані бібліотекою на воркшопі «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини», що пройшов в Харківській обласній бібліотеці для дітей в рамках реалізації проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».
Література куточку ЄС розповідає про історію та сучасність Європейського Союзу, напрямки його діяльності, принципи та можливості, які надає ЄС українцям. Діти також можуть ознайомитися з книгами, в яких розповідається і про окремі європейські країни, і про Європу як континент в цілому.
Аналогічні куточки ЄС по черзі організовуються і в інших бібліотечних філіях Дворічанської ЦБС. З ними вже мали змогу ознайомитись користувачі Кутьківської, Миколаївської, Колодязненської бібліотек. Завдяки цій своєрідній пересувній виставці, що крокує сільськими бібліотеками Дворічанщини, якомога більше читачів, дітей та дорослих, можуть ознайомитись з матеріалами, присвяченими Євросоюзу та європейській інтеграції України.

ФОТО

Сценарій "В гостях у Санти Клауса"

Презентація "Фінляндія"