Журнали для підлітків

На попередню

 

Журнал «Гетьман»
Головні теми – давня історія, козацтво, визвольні змагання, політика, культура, особистості.
До вашої уваги статття про Григорія Гришка гетьмана козацтва Правобережної України, ім′я якого маловідоме в історії України. 370 років тому почалося повстання під проводом Богдана Хмельницького. Про ці події, які мали велике значення не лише для української історії, читайте докладніше на сторінках часопису. День 26 квітня навіки закарбувався в історії людства під знаком полину Чорнобиля, що став символом горя від мирного атома. Вам цікаво буде дізнатись, що духовною візитівкою міста Черкаси став величний храм на честь Ікони "Чорнобильський Спас".

 


Мир туризма

 

УВАГА! Корисна новина для любителів мандрувати. Саме для вас журнал "Мир туризма" - який було визнано найкращим туристичним виданням України. Неймовірні подорожі, цікаві розповіді та надихаючі фотографії.

У першому номері 2018 року вирушайте до растаманів на Ямайку, до індіанців на Амазонку, до хмарочосів в Дубаї, до йогів в Індію і до тюленів до Гренландії. Ви дізнаєтесь, як можна заощадити в Європі, порибалити в Канаді, провести уїк-енд в Женеві або Амстердамі та скласти правильний маршрут своїх подорожей по Ізраїлю та Кіпру.

Сайт журналу:


Журнал про собак
 
"Журнал про собак" надає найцікашу інформацію про четвероногих друзів. Ви зможете дізнатись все про породи, догляд за собаками їх дресирування.
Порода номеру - аляскінський баламут. В даному випуску розповідається про флайбол - спортивні змагання для собак. Також ви навчитеся вибирати повідок для собак і дізнаєтеся як дбати про літнього вихованця.

 

 


Психология и я 

Видання для тих, что хоче бути щасливим.
Журнал для тих, хто прагне до гармонії з оточуючими і самим собою. Головна ідея кожного номера - взаємовідносини між чоловіком і жінкою, батьками і дітьми. З допомогою професійних психологів і життєвого досвіду самих читачів ви знайдете відповіді на складні життєві питання. Журнал стане для вас путівником у світі відносин, здоров′я, почуттів. Ви можете отримати відповіді психологів на ваші питання або розглянути хвилюючу вас життєву ситуацію.

 

 


hi-Tech PRO. Твой цифровой мир

Читачі hi-Tech PRO - це люди, які можуть і вміють оцінити всі принади цифрового способу життя і з максимальною віддачею використовувати всі можливі засоби високих технологій в своїй роботі, навчанні та відпочинку.

На сторінках журналу, нарівні з традиційними темами комп'ютерів, периферійних пристроїв, програмного забезпечення, Інтернету і мобільності, гідну увагу приділено високих технологій в аудіо- і відеотехніки, автомобілях і розвагах, питань Технодизайн і техномоди, яскравим особистостям, що формує нинішнє обличчя цифрового прогресу.

У кожному номері видання читачі знайдуть найбільш цікаві новинки програмного і апаратного забезпечення, детальні тести самих різних пристроїв, безліч практичних порад і рекомендацій про те, що становить основу цифрового світу кожної сучасної людини і дозволяє реалізувати за допомогою високих технологій найсміливіші задуми.

Веб-сайт: http://hi-tech.ua/


Безпека життєдіяльності

Всеукраїнський науково-популярний журнал.

У кожному номері ви знайдете корисні поради з питань особистої безпеки та навколишнього середовища, як діяти у надзвичайних ситуаціях та які правила безпечної поведінки повинні знати діти.

Журнал надає офіційну інформацію Міністерства освіти і науки України з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, побутового травматизму, а також інформацію про запобігання загибелі та травмуванню учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Погортати


Бисер

Журнал для любителів бісероплетіння, модної біжутерії та ексклюзивних прикрас: статті, схеми рукоділля, майстер-класи.

 

 

 

 

 


Вокруг света

Журнал запрошує читача відправитися у віртуальну подорож по всіх куточках нашої планети. Розповіді про далекі країни, традиції і звичаї різних народів відкриють перед вами дивовижний і різноманітний світ Землі. Ви дізнаєтеся про наукові та географічні відкриття, технічні досягнення. Познайомитеся з новими поглядами на відомі історичні події, розповідями про відомих людей і їхні долі. Більшу частину матеріалів складають репортажі, підготовлені спеціально для журналу.

 

 


Вселенная, пространство, время

Международный научно-популярный журнал по астрономии и космонавтике. В доступной форме профессионально точно рассказывает о звездах, планетах и Галактиках,  новых открытиях и событиях в мире современной науки о Вселенной.

 

 

Веб-сайт: http://universemagazine.com/

 


Вышиванка

Журнал про вишивку хрестом і гладдю.

Статті, які ви знайдете на сторінках "Вишиванки", допоможуть вам зробити свій гардероб унікальним і неповторним, виразити себе, створити комфорт і затишок в своєму будинку.

 

 

 


В'яжемо самі

В'язання – досить старовинний вид рукоділля, який не втрачає шаленої популярності і досі.

Що потрібно для створення ексклюзивної в'язаної речі? Спиці, нитки і натхнення! А ще – свіжий випуск журналу "Вяжем сами" з цікавими ідеями!

Журнал по в'язанню спицями і гачком нададасть вам широкі можливості для вибору найкращих моделей і допоможе цінними порадами.

 

 


Жасмин

Журнал запрошує дівчаток і не тільки до чарівної країни Рукоділля. З його допомогою ви зможете  освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У «Жасміні» ви знайдете докладні схеми, пояснення та кольорові вкладки для виготовлення квітів, яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо.

 

 

 


Зоодруг

Журнал №1 для прихильників домашніх тварин.

Маса корисної, практичної і професійної інформації, якісні, ексклюзивні ілюстрації та легкий стиль викладу роблять журнал унікальним виданням для усіх, хто любить домашніх тварин.

"ЗооДруг" орієнтований як на любителів, що просто завели собі друга, так і на фахівців в області кінології, фелінології, ветеринарії та ін.

Редколегія журналу прагне, щоб власники домашніх тварин краще розуміли своїх вихованців і отримували максимум задоволення від спілкування з ними. І, звичайно ж, щоб улюбленці насолоджувалися повнотою життя, вирізнялися міцним здоров'ям і красою, яку зможуть їм забезпечити читачі журналу.

 


Личности


Щомісячне періодичне видання, кожен номер якого містить шість-сім історико-біографічних нарисів, заснованих на малодоступному і архівному біографічному матеріалі. Стиль написання статей об'єднує простоту викладу, глибоке проникнення в життя героя, витонченість і літературну чистоту.

 

 

 


Моє хоббі

Розважально-пізнавальний журнал, який допоможе кожному знайти своє хобі: модульне оригамі, кусудаму, нумізматику, катання на ковзанах та багато-багато іншого.

 

 

 

 


Музика
Музичний ілюстрований науково-популярний журнал. В ньому представлено музичну культуру України в усьому її розмаїтті: історія мистецтва, творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки.

Погортати
Веб-сторінка: http://music.cultua.media/

 

 


Нумізматика і Фалеристика

Довідково-інформаційний журнал для усіх, хто цікавиться історією, вивчає монети, гроші, медалі, а також захоплюється колекціонуванням. Журнал розповість про незвичайні колекції, історичні факти, легенди пов’язані із появою всесвітньо відомих фалеристичних пам’яток.

 

 
Детальніше

 


Однокласник

Однокласник – це не лише сусід по парті! Це передусім цікавий сучасний журнал для підлітків. Тут учень середніх і старших класів школи знайде все, що його цікавить. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми (кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!), оповідання й повісті, гороскопи, пронизливі дописи читачів… І це далеко не все.

 

Презентація журналу

 


Олiмпiйська арена

"Олiмпiйська арена" – всеукраїнський щомісячний аналітичний журнал про спорт високих досягнень в Україні і світі. Компас у вирі спортивних подій. Гарантія якісної достовірної інформації.

На сторінках “Олімпійської арени” спорт висвітлюється всебічно, чимало уваги приділяється і видам спорту, що не належать до олімпійських. Спорт розглядається як спосіб життя, як невід’ємна складова життя людини.

Веб-сайт: http://www.olimparena.org

 


Стена

Всеукраїнський молодіжний інформаційно-аналітичний журнал.

Тематика охоплює культурологічні та духовні аспекти людського життя, починаючи від освіти і закінчуючи музикою, кінематографом і літературою ...

Основні рубрики: музика, кіно, колаж, освіта, досвід пізнання себе. У кожному номері журналу ми показуємо десятки стежок до великих джерел мудрості і культури, які чекають своїх подорожніх. Але щоб йти по ним, потрібно рухатися вперед, працювати і розвиватися щодня, щогодини, адже життя сама є рух. Кожною думкою, вчинком, дією ми рухаємося. Якщо вони спрямовані на добро, ми йдемо незмінно вперед.

Веб-сайт: http://stena.at.ua/

Блог: http://stina.blox.ua/


Страна знаний

На обкладинку журналу винесено девіз на латині - «SCIENTIA VINCES» - «Наукою переможеш!». І це так! Журнал «Країна знань» допоможе вам в науковому пізнанні світу.

 

 

 

 

 


Тайны ХХ века
Еженедельное издание, повествующее о таинственных силах природы, жизни необыкновенных людей, о загадочном и не разгаданном мире, окружающем нас.

В каждом номере – невероятные изобретения, загадки исчезнувших цивилизаций, поиски кладов, природные катастрофы, астрологический прогноз и даже… встречи с пришельцами.

Веб-сайт: http://tainy.info/