Журнали для малюків

На попередню


Друже!
Якщо тобі від 1 до 12 років і ти любиш подорожувати, грати, веселитися та сміятись, а також вмієш читати – запрошуємо тебе в цікаву подорож по сторінках веселих, пізнавальних дитячих журналів.

 

 

Маша в стране чудес

Журнал "Маша в стране чудес" - добрий дитячий журнал. Він запрошує тебе в країну чудес. Ми будемо кататися на єдинорогах, битися з драконами, перемагати злих чаклунок і рятувати принцес, а іноді навіть принців. В цій країні є все - чудеса, казки, пригоди!

    

 

 


 Розумашки
 

Журнал для допитливих. У кожному номері - мандрівка до іншої країни, цікаві задачки, саморобка, доступні відповіді на дитячі питання, різноманітні завдання для розвитку мислення, пам’яті та уваги. Видання має оригінальне художнє офомлення. Але не будемо розкривати усі секрети. Краще приходьте до бібліотеки щоб встигнути прочитати цей чудовий журнал.

 

 


"МАКС и КА"

«МАКС І КА» - це сучасний пізнавально-розважальний дитячий журнал. Журнал «МАКС І КА» - це прекрасно ілюстровані українські казки і казки народів світу. Журнал «МАКС І КА» - це веселе вивчення англійської та математики. «МАКС І КА» - це уроки географії та історії. Журнал «МАКС І КА» - це кросворди, лабіринти, логічні задачі. У кожному номері журналу «МАКС І КА» є рубрика «Що таке добре і що таке погано» з коміксами. У кожному журналі «МАКС І КА» є популярна настільна гра.
Журнал «МАКС І КА» - супер цікавий дитячий журнал.

 Чарівна принцеса

Поринь у казку із справжніми принцесами: Русалонькою, Попелюшкою, Жасмін, Сплячею красунею та Білосніжкою! У кожному номері: чарівні історії казкових принцес, ігри, рукоділля, модні штучки та корисні поради, загадки і розмальовки.

  


Мурзилка

Найкращий журнал для дітей від 6 до 9 років.
Гортаючи його сторінки ти познайомишся з творами сучасних українських письменників. Постійні рубрики журналу насичені цікавим пізнавальним матеріалом, є ігри, головоломки, ребуси, кросворди.

 

 


Куля

«Куля» — журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам.
З «Кулею» ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрів замками нашої Батьківщини та дізнаєшся про розмаїття світу природи. А ще «Куля» завжди пропонує багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, беручи участь у яких, ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи!

 

Цікавинки від "Кулі"


Академія Саморобкіна

«Академія Саморобкіна» – яскравий  дитячий журнал для дівчаток і хлопчиків. Журнал стане надійним помічником в організації корисного та захопливого навчання, дозвілля учня початкової школи. Допоможе розвити творчі здібності, увагу і наполегливість. Навчить працювати з різними матеріалами. У кожному номері цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо.

Конкурси, головоломки, розмальовки, пізнавальні матеріали та цікаві оповідання. Завдяки журналу діти зможуть самостійно зробити не тільки усілякі корисні речі, а й чудові подарунки. Усі саморобки, які є на сайті, виготовлено з журналу.

Веб-сайт: http://samorobkin.com.ua/


Барвінок (від 6 до 10 років)

У цьому журналі ти знайдеш:

Захоплюючі розповіді;

Цікаві факти про природу, техніку, події в історії;
Наукові експерименти;
Корисні поради;
Психологічні тести;
Анекдоти;
Конкурси.


Ведмедик Баррі

Для дітей від 3 років.

Разом із героєм журналу ведмедиком Баррі діти легко підготуються до школи (читання, математика, англ. мова, логіка, малювання), дізнаються  таємниці тварин і рослин, поринуть у світ казок, а також зберуть свій ляльковий театр з улюблених героїв!
 

 


Весела перерва

Навчально-пізнавальний журнал для школярів.

Журнал на сторінках якого ти знайдеш безліч захоплюючих історій, комікси англійською мовою, кросворди, головоломки, анекдоти. А також дізнаєшся про різні цікаві факти зі світу природи, історії, мистецтва.
 
 

 

 


 Веселі картинки

Щомісячний гумористичний журнал.

На сторінках журналу друкуються веселі комікси, розмальовки, завдання для "вмілих ручок", а також цікаві історії та казки.
 

 

 

 


Веселий саморобкін

Навчить хлопчиків і дівчаток виготовляти іграшки та сувеніри з різних матеріалів. У кожному номері понад 12 майстер-класів.

 

 

 

 


Джміль

Пізнавальний журнал для дітей віком від 4 до 10 років, їхніх батьків та педагогів. Тут ви знайдете розвивальні ігри, нетрадиційні техніки малювання, цікаве про картини відомих художників, досліди з природними та штучними об’єктами, сценарії свят і розваг, комікси та багато іншого.


Веб-сайт: http://jmil.com.ua/ejmil

 


Колосок

На сторінках журналу ми познайомимо тебе з історією винаходів і розповімо про дитинство знаменитих людей. Ти знайдеш в нім головоломки і логічні завдання, дізнаєшся про найбільші космічні тіла і маленькі живі організми.

Погортати № 2, 2017 рік

 
Веб-сайт: http://magazine-kolosok.ru/
 
 


Котэлло

Познавательный детский журнал, посвященный миру кошек. На его страницах вы найдете много полезной и интересной информации о ваших любимых друзьях – кошках!

 

 

 

 

 


Лошадки

Кращий дитячий журнал про коней!

Ви познайомитеся з дивовижними породами коней. А ще розгадаєте кросворди, намалюєте наряд для чотириногого друга і пройдете справжній кінний тест! І ще всіх чекають дивовижні фотографії, неймовірні факти і комікси.

 

 

 


Малятко
Щомісячний дитячий журнал. 

Видається з 1960 року. Через століття залишається улюбленим журналом малечі, адже тут цікаві вірші, казки та оповідання українських письменників, кросворди та яскраві ілюстрації.
 

 

 

 


Пізнайко від 6

Найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри!

 

 

 

Веб-сайт: http://posnayko.com.ua/jornals/1/


Смайлик

Дитячий розважально-пізнавальний журнал для дітей 5-10 років.

У журналі постійні рубрики: захоплюючий світ тварин, подорож у минуле (історія), повчальні притчі, чомучка для допитливих, оригамі із паперу, фокуси та експерименти, вивчення англ. мови. Крім того, головоломки, кросворди, ребуси, загадки, лабіринти, шифрограмки.
 

 

 


Тачки

Журнал розповідає про пригоди Блискавки Маккуїна і його друзів: Саллі, Метра та інших жителів Радіатор-Спрінгс. І, звичайно, в кожному номері читачі знайдуть цікаві загадки, зможуть виконати веселі завдання і познайомитися з черговою мульт-історією.