ТОР - 10 книг для дітей

На попередню

 

 


Франко, Іван Якович. Фарбований Лис: казка : для дітей мол. шк. віку / І. Я. Франко ; іл. Олега Кіналя. - Тернопiль : Навчальна книга - Богдан, 2013. - 24 с. : кольор. іл.


Це одна з найвідоміших казок Івана Франка. Хвацький і самовпевнений Лис аж зі шкури пнеться, щоб вразити своїх товаришів нечуваною злодійською спритністю. Навіть утрапивши в страшну халепу, хитрому Лисові вдається обернути все на свою користь. Однак у безмежній самозакоханості він забув одну мудру приказку: «Неправдою світ пройдеш, а назад не вернешся»...
Чудові та яскраві ілюстрації Олега Кіналя перенесуть вас у світ далекого лісу до Лиса Микити!


Відкриття Америки : [комікси] / на основі ідеї Е. Дамі ; худож.: Л. Претто, Д. Корсі. - Львів : ІрбісКомікси, 2016. - 48 с. : іл.
 
Комікси серії "Всесвітньовідомий комікс" - це пізнавальні та водночас веселі історії, у які ми поринаємо разом із симпатичними героями - ерудованою мишею на ім′я Джеронімо Стілтон та його друзями. Разом із головними героями ми помандруємо у Єгипет на будівництво Сфінкса, відкриємо секрети Колізею та Ейфелевої вежі, зрозуміємо ким був Марко Поло і дізнаємося ще багато-багато цікавого. Але всі ці подорожі нелегкі - наші герої мають завдання зупинити злих котів-піратів, які хочуть поставити під загрозу всю історію планети. Тож не зволікай, а хутчіше гортай сторінки, уважно розглядаючи малюнки та вчитуючись у текст, вирушай у нову пригоду!
 


Татуся Бо. Тортик для котика.

Татуся Бо. Тортик для котика : для читання дорослим та дітям / Татуся Бо ; іл. С. Я. Балух . - Х. : Віват, 2017. - 48 с. : кол.іл. - (Казки для маленьких чомучок)

“Тортик для котика” — найсолодша книжечка, бо розповідає, як народжуються тортики й цукерки. Для усіх креативних батьків та їхніх талановитих дітей! Ласкаво просимо до чарівної країни, де народжуються солодощї. Разом із тітонькою Тортусею малюки приготують найкращий тортик для котика!

 

 

Пітцорно Б. Хатка на дереві

Хто з нас не мріяв мати справжню хатку на дереві? Щоб ділити її з найближчими друзями, домашніми улюбленцями – котами, собаками, електричними скатами... Щоб вирощувати сад, прищеплюючи різні сорти плодових рослин до свого дерева та потім ласувати ананасами, бананами, фініками... Двом італійським дівчатам це вдалося. Про їхні кумедні пригоди на дереві читай у цій книжці, написаній Б'янкою Пітцорно. Буде весело!

 

 


Правоторова В. Веселі віршики з мальованого глека

Звідки беруться назви кольорів? Чому у страху великі очі? Хто якими словами дякує? Відповіді на ці та багато інших питань чекають на малечу в збірці веселих віршиків. Кожна розгортка книги — це маленька історія, яка тематично і гармонійно об'єднує в одне ціле твори та ілюстрації до них.
Читаючи це видання усією родиною, ви відчуєте як світліше стане у вашому домі та у ваших серцях.

 

Погортати

 


Мороні Т. Бабусі й дідусі

Не даремно діти так люблять бабусь і дідусів. Хто ще погодиться без кінця гратися з онуком «в лікаря» або «в магазин», хто розповість про своє дитинство, дасть відповідь на всі запитання й заспіває «старовинних», з точки зору малюка, пісень? Із ким можна разом зайнятися господарством і здійснити захопливу подорож парком.

Неможливо переоцінити роль люблячих бабусь і дідусів у формуванні особистості дитини. Книжки серії «Що я люблю» адресовано як дошкільнятам, так і їхнім батькам. На сторінках книжки автор ділиться своїм досвідом виховання у дітей позитивного ставлення до життя.

Погортати


Рутківський В. Бухтик з Тихого затону

Відпочиваючи у лісовому санаторії, Сергійко з друзями задумали для дівчинки Олі, яка захворіла, казку. Проте вони й не підозрюють, що вигадані ними водяники, лісовики і русалки живуть насправді...

Захоплива казкова повість лауреата Шевченківської премії Володимира Рутківського про зворушливу дружбу школярів Сергійка й Олі з дивовижним підводним створінням Бухтиком. Цей незвичайний герой, блискуче вигаданий Володимиром Рутківським і чудово зображений Ростиславом Попським, просто приречений на читацьку любов і успіх.

 

 

 


Пам'ятайте, у Дениска з оповідання Віктора Драгунського був улюблений ведмедик, якого хлопчик так і не зміг використати як боксерську грушу? Чому? Та тому, що улюблена іграшка – це не просто іграшка. Це – друг дитинства.

Вірші та оповідання чудових дитячих письменників, зібрані у цій книжці, – про улюблені іграшки, які стають справжніми друзями і які ми дбайливо зберігаємо все життя.

 

 

 

 


Кращі книжки року!

Парвела Т. Елла та друзі. Веселі пригоди

До уваги юних читачів якісний чудово ілюстрований талановитою українською художницею Наталкою Гайдою переклад українською мовою гучного бестселера відомого письменника Тімо Парвела про пригоди фінської дівчинки Елли. Разом із друзями і, звичайно ж, класним керівником вона переходить до другого класу. Там на неї чекає перше кохання до нетямущого Пата і блискучий виступ на шкільній олімпіаді, вистежування жорстокого і невблаганного термінатора, що полює на вчителя, і пригоди в нічній школі. А ще в класі з’являється новачок, що підозріло скидається на прибульця з іншої планети. Тож нудьгувати Еллі та друзям нема коли! Також слід нагадати, що історії про Еллу та її друзів входять до сотні найбільш читаних дитячих книжечок у Західній Європі.
 Кузякін К. (Я ? трамвай + зоопарк)2

А у вас таргани є?
А бруновухих чебурашок ви придбали?
А з драконом ви знайомі?
А на машині часу каталися?
Якщо ні, то ласкаво просимо до прекрасного світу дитинства!
Де завжди багато захоплюючих пригод!
Де можна дружити навіть із грушею.
Де хлопці носять вуса й закохуються.
А головне – ніхто ніколи не сумує.

Погортати

 


Заржицкая Э. Китенок Тим. Часть 1

Неугомонный, добрый и чуточку шаловливый китенок Тим отправляется на поиски своих первых самых-самых интересных приключений. Кого он повстречает на своем пути — добрых друзей или грозных врагов? Удастся ли ему спасти Летучую Рыбку, или, может, ее проглотит обжора Альбатрос? Эти и много других увлекательных историй ждут наших юных читателей в книге.

 

Погортати
 


Чухліб В. Пісня тоненької очеретини

Справжній майстер казкового слова Василь Чухліб вміло поєднує традиційні художні прийоми народної казки з оригінальними авторськими знахідками. Він наділяє тварин людською мовою, почуттями, характером і поведінкою, зберігаючи при цьому й те, що притаманне природі тварин. Цікаві сюжети, мальовничі подробиці, виразні діалоги, тонкий гумор – це все приваблює маленьких читачів. У цього письменника свій стиль і своє бачення світу. Він володіє рідкісним даром писати коротко, а показувати багато, уміє розповісти цікаво й хвилююче, навіть поетично, про речі, на перший погляд, звичайні і буденні.


 

Жовтий гостинець: казки, оповідання та віршики

У цій книжці зібрані кращі твори українських письменників, які побачили світ на сторінках журналу «Малятко»: цікаві казочки, повчальні оповідання, віршики, що легко запам'ятовуються. Читайте дитині частіше, плекайте в ній любов до рідної землі і людей, що на ній живуть, до живої природи і батьківської мови. А «Жовтий гостинець» вам у цьому допоможе.

Погортати

 


Джеймісон С. Леді Джейн

«Леді Джейн» — пронизлива і драматична повість американської письменниці Сесилії Джеймісон (1848–1909), створена на рубежі 20 ст. Цією історією дівчинки-сироти, сповненою неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин, уже більше століття зачитуються діти і підлітки. І сьогодні вона хвилює, переконує, викликає співчуття, а часом і сльози — недарма ця талановита книга по праву увійшла в золотий фонд світової літератури для дітей. Самотнє дитя леді Джейн, що протистоїть жорстокому і холодному світові, виходить переможцем у цій боротьбі — завдяки душевній красі, твердості характеру і вмінню бути вдячною і милосердною.

 


Парвела Т. Елла та друзі

Юні українські читачі легко потоваришують із фінською першокла- сницею Еллою, веселою і водночас не на свої роки серйозною. Із дитячою безпосередністю вона розповідає про напрочуд цікаве життя учнів – про шкільні будні, відвідування зоопарку, про екскурсію в музей і театр. Кумедна «розважливість» дівчинки та соковитий гумор Тімо Парвели не залишать байдужими ні дітлахів, ні їх батьків.
 

 

 


Поклад Н. Ластівчин привіт

Книга «Ластівчин привіт» в ігровій формі знайомить маленьких читачів з навколишнім світом. Веселі, добрі вірші запрошують юних читайликів у світ нев’янучої краси рідної землі.

 

 

 

Погортати

 


Курмашев Р. У зайчонка все в порядке

Необыкновенно трогательные стихи Р.Курмашева выстраивают вокруг ребенка особый, сказочный мир, в котором зверушки, как детки, шалят, учатся, мечтают... Поэтому стихи эти не только познавательные, но и невероятно полезные для развития живого воображения малыша. А нежные добрые рисунки, созданные прекрасными иллюстраторами А. Бронзелем и О. Саенко, великолепно формируют чувство прекрасного, эстетический вкус малыша, одновременно развивая природную любознательность вашего крохи.

Погортати

 

 

 

На попередню