Програми. Проекти

На попередню

 

 

Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» : указ Президента України №361/2017 від 14 листопада 2017 р.

 

Програми та проекти 2018 р. ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей"

 

♣♣♣♣♣

 

Програми та проекти 2017 р. ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей"

 

 

♣♣♣♣♣

Мінкультури започатковує Загальноукраїнський проект культурної інтеграції "Український Донбас"
04.01.2016


Наказом Міністерства культури України від 30 грудня 2015 року № 1126 започатковано Загальноукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбас».
Проект «Український Донбас» покликаний шляхом запровадження міжрегіонального культурного партнерства створити умови для повноцінної інтеграції Донецької і Луганської областей в єдиний культурно-мистецький простір України. Реалізація проекту передбачає проведення протягом року в містах і селищах Донбасу мистецьких, музейних, бібліотечних та інших культурно-мистецьких заходів за участі творчих колективів із різних регіонів України.
Наказом визначено систему міжрегіональної партнерської взаємодії між окремими областями та конкретними районами і містами Донецької і Луганської областей, напрацьовану за результатами наради з керівниками структурних підрозділів у сфері культури обласних та Київської міської державних адміністрацій.
Також передбачається, що усі мистецькі заклади сфери управління Мінкультури протягом 2016 року відвідають Донецьку і Луганську області зі своїми творчими проектами.

План заходів з реалізації проекту "Український Донбас" (15.02.2016)

Пропозиції Харківської обласної бібліотеки для дітей до проекту "Український Донбас"