НЕЗВИЧАЙНІ ІСТОРІЇ НЕЗВИЧАЙНИХ ДІТЕЙ

 

 

Книги що допомагають жити Познайомся – другом стань Корисні посилання

 

 

 

Даша Безкоста

Даша Безкоста не може ходити, їй дуже важко говорити через важку форму ДЦП. Але у дівчини чуйне серце і талант до живопису. Вона малює картини ногами. А гроші за продані роботи віддає на лікування хворим дітям.

Читати далі


Соня Шаталова

«Соня - дивовижна дівчинка, з тих, кого називають особливими дітьми, маючи на увазі те випробування хворобою, яке дано їм з першого дня життя. Але такі діти часто стають особливими і в іншому сенсі - в духовному. Соня не може говорити. Навіть писати вона може тільки тоді, коли її руку підтримують. У неї безліч проблем з тими простими життєвими обставинами, які звичайна людина навіть не помічає і не цінує по достоїнству. І разом з тим Соня - особистість. Це глибока людина, що володіє неабияким розумом, гострим сприйняттям життя і даром слова ... »- так говорить про Соню Віктор Кротов, керівник літературної студії «Джерело».

Костёр горел, и пламя пело
О Солнце и о гордости людей.
И голова моя горела
От горечи прожитых дней.
Мне скоро девять. Это вечность
В сравненье с временем костра.
Судьбой мне до конца?
Но он согрел людей.
А я?
Немая , неумелая ,
От мира за стеной .
Зовётся аутизмом
Недуг проклятый мой.

Читати далі


Еллі Чалліс

Ніколи не здавайся: 5-річна Еллі стала першою дитиною в світі, яка освоїла паралімпійські біонічні лопаті

Його визнали найшвидшим безногим людиною в світі. Але, не дивлячись на свою славу, популярність і щільний графік, 22-річний Оскар Пісторіус (Oscar Pistorius), на прізвисько «Той, що біжить по лезу бритви» (Blade Runner), погодився на участь в забігу зі звичайною 5-річної Еллі Чалліс (Ellie Challis ), якій в ранньому дитинстві ампутували кисті рук і ноги.

Читати далі

 


Андронік Алексанян. Історії дітей з обмеженими можливостями та безмежним талантом

Ці діти не такий, як усі: вони чудово малюють, співають, пишуть книги для своїх ровесників. Деякі з них вже встигли прославитися на всю країну, як переможець українського відбіркового "Євробачення" Андронік Алексанян, а в талантах друге поки знають тільки найближчі люди.

Читати далі

 


Данило Плужников, який став переможцем вокального проекту «Голос. Діти »в 2016 році, незважаючи на вроджене важке захворювання, зумів довести всій країні свої сильні вокальні дані. Незважаючи на маленький зріст, він володіє унікальним даром і хорошим голосом в сукупності з великим серцем. Саме ці якості і підкорили небайдужих глядачів по всій країні.

Читати далі


Дмитро Щебетюк

Знайомтеся - Дмитро Щебетюк, чемпіон України з плавання, учасник резерву параолімпійської збірної зі стрільби з лука, співзасновник громадської ініціативи "Доступно. UA". телеведучий.
П'ять років тому через травму хребта Дмитро опинився в інвалідному візку, що, тим не менше, не завадило йому досягти високих результатів і жити на повну.

Докладніше в інтерв'ю


Стівен Вільям Хокінг

Англійський фізик-теоретик і популяризатор науки. Народився 8 січня 1942 року в Оксфорді.
Вчився в Оксфорді, потім в Кембриджі, де став професором математики. Вивчав теорію виникнення світу в результаті Великого вибуху, а також теорію чорних дір.  Висловив гіпотезу, що маленькі чорні діри втрачають енергію, випускаючи випромінювання Хокінга, і, врешті-решт, «випаровуються».

Читати далі


Алессандро Дзанарді

Італійський автогонщик міжнародних серій. У вересні 2001 року Алессандро Дзанарді потрапив в автокатастрофу під час змагань. Дзанарді не впорався з керуванням болідом, після чого в машину спортсмена врізався інший болід. Від нищівного удару від боліда італійця нічого не залишилося, а пілот втратив обидві ноги вище коліна. Дзанарді зумів відновитися після аварії. Уже під кінець року пілот зміг ходити на спеціальних протезах, а 2003-го зміг повернутися в автоспорт.
У березні 2012 р. Дзанарді був підтверджений як учасник Паралімпійських ігор в змаганнях на ручних велосипедах.

Читати далі


Володимир Носков

Є власним кореспондентом Радіо Свобода по Харкову і області. Народився Володя в Дніпропетровську з вродженою патологією зору в родині мами-медика і тата-столяра. Хлопчик був активним і товариським, і батьки зробили все можливе, щоб він потрапив до інтернату для незрячих дітей в Харкові - кращий тоді в Україні. У 2006 році закінчив відділення журналістики Харківського національного університету ім. В.Каразіна. Учасник проекту "Світло для друга", Акції  "Альпініад", "Сходження толерантності"

З січня 2017 року веде програму «Радиво», що присвячується розповідям про громадських активістів, волонтерів, захисників України на Донбасі, вчителів, акторів, людей з особливими потребами, які мають життєву позицію, втілюють цікаві проекти, намагаються прагнути змін на краще, зрештою не стоять на місці, а повсякчас розвиваються.