Енциклопедії для дітей

На попередню

 

 

Санжа С. Я обираю професію


Що робить хірург? Хто може стати капітаном корабля? Яку професію обрати? Книга допоможе допитливим дітям знайти відповіді на ці запитання.
У книзі ти знайдеш понад 300 професій, які розділені на 17 глав. У кожній описані різні сфери професій. Ілюстрації Віммельбуха на двох кольорових сторінках показують, наприклад, хто працює в аеропорту, на фермі, у театрі. На інших сторінках з яскравими ілюстраціями йдеться про окремі професії.


Манро Р. А що, як?..


А що, як усі люди на Землі одночасно посвітять на Місяць лазерними указками? А що, як комусь удасться осушити всі океани? А що, як усі блискавки на світі вдарять в одне й те саме місце? «А що, як?..» — це така книжка, у якій автор досліджує гіпотетичні головоломки, від філософських до наукових, у яких передбачається цілковите зникнення людства чи хоча б по-справжньому великий вибух, і дає серйозні відповіді на найнеймовірніші запитання, які, можливо, ніколи не спадали вам на думку. Ця книжка — рідкісна комбінація навчання і розваги.


 

Динозаври. 50 найвідоміших видів


У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів динозаврів. Ви познайомитеся з особливостями будови цих доісторичних тварин, про їх спосіб життя і дізнаєтеся, у який період часу вони жили на Землі.

 

 

  


Вітлі А. Історія живопису


Читаючи цю книжку, ви дізнаєтесь про зародження і становлення живопису, пройшовши шлях від давніх-давен до наших днів. Ви матимете змогу зазирнути в печери з дивовижними малюнками прадавніх художників, в палаци і піраміди давнього Єгипту, де складний настінний розпис виконували тисячі ремісників, побувати у Стародавній Греції і Стародівньому Римі, де працювали митці, які залишили людству витвори мистецтва. Через буремні й темні часи середньовіччя вийдете на світлий простір Відродження з його творчим і науковим злетом, відкриттями й шедеврами. Наприкінці цієї захопливої мандрівки ви опинитесь у сучасній художній майстерні, де побачите, як можна створювати витвори мистецтва за допомогою новітніх технічних засобів.

 Погортай !

 


Сучасна дитяча енциклопедія


Ця книжка для тих, хто... прагне розширити знання про прекрасний і дивовижний навколишній світ, хоче одержати відповіді на різні запитання, бажає розвинути уяву, вирізняється допитливістю та дотепністю, любить вірші, малювати і займатись творчістю.
Мандруючи сторінками цієї захопливої книжки, ти дізнаєшся чимало нового про клімат Землі, про чотири пори року, познайомишся з багатьма тваринами та їхніми повадками, дізнаєшся про будову тіла людини та про те, як вирости сильним і здоровим.

  


Універсальна шкільна енциклопедія


Ця дивовижна енциклопедія містить цікаві розповіді про глибини космосу та про нашу планету: про гори, океани та ліси, про рослини і тварин, що живуть на Землі, про давні цивілізації, релігії, великі подорожі та винаходи. Тобто в ній зібрано все, ще цікавить сучасного школяра.

Погортати

 

 


Энциклопедия Всезнайки


В этой книге вы найдете ответы не только на традиционные детские вопросы, но и на самые необычные. Кто придумал булочки с изюмом? А как выглядели первые часы? Кто делает парики? Зачем коллекционируют разные звуки? Здесь собраны интересные факты на самые разнообразные темы. Эта энциклопедия будет полезна не только любознательному ребенку, но также и его родителям.

Погортати

 

 


Энциклопедия почемучки


Эта универсальная энциклопедия даст ответы на многочисленные вопросы, которые возникают у любознательных школьников. Почему на полюсах холодно, а на экваторе жарко? В какой галактике находится Земля? Кто придумал глобус? Почему бывают дожди из апельсинов? Как образуется цунами? Зачем египтяне строили пирамиды? Астрономия, геология, всемирная история - все это будет казаться детям не таким уж и сложным и к тому же необыкновенно интересным. Энциклопедия отличается удобным построением и прекрасными иллюстрациями.

 


Моя первая энциклопедия


Эта ярко иллюстрированная книга поможет родителям познакомить своих маленьких почемучек с миром живой природы, в доступной форме рассказать о том, как развивалось искусство и совершенствовалась техника.

 

 

 

 


Чередниченко В. Про філателію всім

Пропонована книга — спроба укласти перший український посібник із колекціонування поштових марок.
Видання складається з трьох частин: історичної, прикладної та інформативної.
Оскільки хобі, про яке йдеться, з однаковою силою притягує до себе різних, незалежно від віку й соціального статусу, людей: від школярів до королів і президентів – книга може стати в пригоді і пошановувачам поштових мініатюр дитячого й юнацького віку, і мало обізнаним у марках дорослим спадкоємцям колекцій.

 


Лошади


Лошади — необыкновенные животные! На протяжении веков не ослабевает интерес к лошадям, стремление к общению с ними. Об этих прекрасных творениях природы, об истории и истоках, о разнообразных породах: арабских скакунах и тяжеловозах, английских чистокровных и украинских верховых и многих других, о видах конного спорта и экипировке всадника — обо всем этом расскажет эта иллюстрированная энциклопедия.

 


О драконах


Правда ли, что драконы обитали на нашей планете много веков назад? А может, они и сейчас преспокойно живут среди зыбучих песков, непролазных топей, скрытых от людских глаз?.. На эти и другие вопросы знают ответ настоящие знатоки — драконологи. Энциклопедия расскажет о разных версиях происхождения драконов (вплоть до инопланетного вторжения); поведает о том, чем отличаются драконы разных цветов, кто из них самый могущественный и свирепый, а кто с радостью осыплет человека золотом; раскроет множество древних тайн и, конечно же, развенчает немало мифов о драконах.