Дівочі історі

На попередню

 

Кінселла С. Пошуки Одрі


Одрі не може вийти з дому. Вона не наважується зняти темні окуляри навіть у приміщенні. Та раптом в її житті з’являється братів друг - Лінус. Своєю схожою на скибку апельсина усмішкою й жартами він потроху знову виманює Одрі назовні.
Для середнього і старшого шкільного віку.

 

 


 


Ідеальна панночка. Книжка для сучасних дівчат


Взірець досконалості — саме це означає слово «ідеал». Бутиідеальною ой як непросто, адже для цього треба повсякчас надсобою працювати! Аби полегшити собі цю роботу, скористайсяпорадами з книжки, і ти бодай на крок наблизишся до свого ідеалу.Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

 

 


Тишка А. Зося з вулиці Котячої


Книги цієї серії розповідають про кумедні пригоди дівчинки Зосі та її чудернацької родини. Тут ви познайомитеся з тіткою Зосі — творчою Маліною, двома кузенами — боягузом Михасем і наївним Кшишем, їхнім навіженим собакою і багато з ким ще. Ви здивуєтесь із того, як Зося заклинає світ, і дізнаєтесь, що з цього виходить. А ще навчитеся всиновляти котів! Також на вас чекає багато несподіванок: конкурс на Павуче Обличчя Року, труп на сходах, танці з пралками і навіть зустріч із таким собі Безпанцировим!

 


Психологія для дівчат


Як зрозуміти оточення і себе в ньому? Який тип характеру та темпераменту властивий тобі та твоїм друзям? Як стати цікавим співрозмовником та спілкуватися вільно й невимушено? Чи можна навчитися бути добрим другом і навзаєм мати відданих друзів? Що робити, коли хтось для тебе «більше ніж просто друг»? У цій книзі читачі знайдуть не тільки відповіді на подібні питання, а й різноманітні тести та корисні поради від досвідчених психологів.

 

 


Космовська Б. Samotni. com


Юну дівчину Йоанну важко не помітити в натовпі. Ще б пак — копиця рудого волосся, фіолетовий шалик та куртка-мілітарі роблять свою справу. А Віктора нічого не вирізняє серед натовпу — хіба що смуток в очах та старомодний светр. Цих двох головних героїв поєднує не школа, не компанія, не хобі, а… самотність. Це захворювання вражає будь-кого імає різні причини. Часом здається, що самотність стає хронічною і проти неї немає жодних ліків. Але є те, що має силу здолати будь-яку хворобу, — це почуття любові, що народжується в серці та змінює долю.

 


Лачина А. Фактор кохання


Головні героїні книги — дівчата Патриція і Магда — мріють про палке романтичне кохання. Кожна з них знаходить собі хлопця-друга по-своєму: хто в реальному житті, фактично по сусідству, а хто в неозорому інтернет-просторі. І хоч події, подеколи бурхливі й таємничі, розвиваються по-різному, проте дівчат, як і сучасних підлітків, хвилюють ті самі гострі питання: як «розгадати» свого друга? Як побороти власні страхи та комплекси і виявити почуття? Як бути самими собою і сприймати всіх такими, якими вони є?

 


Грьонтведт Ніна Е. Абсолютно нецілована

Друга книжка норвезької письменниці Ніни Елізабет Ґрьонтведт, написана у формі щоденника дівчинки-підлітка, який авторка сама й проілюструвала. Героїня Уда Андреа Стоккгейм – вже знайома українським читачам за книгою «Привіт, це я!» – знову пише про себе, свою найближчу подругу Геллє, молодшу сестричку Ерле, тата й маму, шкільних друзів. І… про свої перші закоханості. Словом, про всі-всі найпотаємніші таємниці, про які можна писати в чудовому новенькому записнику-щоденнику, який замикається на ключик.

 

 


Грьонтведт Ніна Е. Привіт, це я!

Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?


Ягелло Й. Тирамісу з полуницями

У другом класі ліцею Лінка нарешті втілює свою мрію: вона створює власний блог, де регулярно пише про все, що здається їй важливим. Її кохання з Адріаном триває, дівчина на сьомому небі від щастя! І Лінка вже не уявляє собі життя без роботи, шукає її – і знаходить! За всім цим у неї дедалі менше часу на відверті розмови з подругою, Наталією. А в тієї багато чого змінилося…
Це книжка про те, як мало ми знаємо навіть про найближчих нам, найрідніших людей. Лінка не підозрювала, з якими проблемами змагається Наталія, не знала, що молодший братик має в школі серйозні проблеми, не здогадувалася, чому раптово змінилася Рута, у якої вона працює. На щастя, ніхто з нас не є самотнім островом. Головне – вчасно помітити, підтримати, допомогти.


Аудгільд Сульберґ А. Хто проти суперкрутих.

Дванадцятилітня Анне Беа вважає себе потворою, та й у школі на неї поглядають співчутливо. А дехто, особливо трійко крутелиць із їхнього класу, взагалі відверто з неї глумляться. Тому дівчинка мало з ким спілкується, і якби не найкращий друг Нільс, її життя було б зовсім нестерпним. Але Анне Беа доведеться поглянути в очі своїм найбільшим страхам і дати відсіч суперкрутим.

 

 

 


Старк Ульф. Диваки і занудиСтарк У. Диваки і зануди

Симоні – дванадцять, і в її житті повно прикрощів: мама зв’язалась із занудою Інґве, через переїзд у нове помешкання треба змінити школу і покинути друзів, ще й зник улюблений пес Кільрой.  У новій школі Симона мимоволі стає… Симоном, і їй навіть подобається спершу видавати себе за хлопця. Таємницю дівчинки знає лише дідусь-дивак. Але справжні проблеми починаються, коли Симона закохується…

 

 

 


 Лущевська О. Задзеркалля

Лущевська О. Задзеркалля

Нікому не подобається лежати в лікарні. Але тут у Сашки є Ростя – її перше справжнє кохання. Тож вона почувається щасливою, аж доки на сусідньому ліжку не опиняється знайома дівчина Діна за крок від смерті. Підступні подруги, легковажні хлопці, такі складні й незрозумілі батьки... Хто винен, що Дінка стрибнула в Задзеркалля? І чи вдасться їй знайти дорогу назад, якщо Сашка цього дуже-дуже захоче?

 

 


Barbara Kosmovska  BubaКосмовська Б. Буба

Якщо тобі шістнадцять років, твоя мати – відома письменниця, батька частіше можна побачити на телеекрані, ніж удома, а старша сестра постійно заявляє про своє бажання стати кіноактрисою, життя здається не таким уже й легким. На щастя, у Буби є ще дідусь Генрик, а в того - свої пристрасті, наприклад, гра в бридж.Ну, і улюблені джинси й мартенси. Захоплива й сповнена теплого гумору книжка про відкриття світу дорослих, пошуки дружби, перше кохання, гіркоту поразок та маленькі й великі перемоги над собою.

Також читайте:

Космовська, Барбара. Буба. Мертвий сезон. - Львів, 2012. - 224 с. - (Прикольна книжка).


Трайбер Ю. Синє озеро сьогодні зеленеТрайбер Ю. Синє озеро сьогодні зелене

Коли Ґізелі самотньо, вона лине думками до маленького синього озера на лісовій галяві. Вона подумки розфарбовує те озеро. Який настрій у неї на душі, такого кольору й озеро. Сьогодні її озеро чорне. Ґізелі сімнадцять, і вона вагітна. її хлопець умовляє народити дитину й жити з ним. Мама наполягає на тому, що Ґізелі варто продовжити навчання. Ґізелин батько безпорадно розводить руками. Чи озеро змінить колір? І чи навчиться Ґізела любити себе і світ довкола себе?

 

 

 


Джеймісон С. Леді Джейн

Джеймісон С. Леді Джейн

«Леді Джейн» — пронизлива і драматична повість американської письменниці Сесилії Джеймісон (1848–1909), створена на рубежі 20 ст. Цією історією дівчинки-сироти, сповненою неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин, уже більше століття зачитуються діти і підлітки. І сьогодні вона хвилює, переконує, викликає співчуття, а часом і сльози — недарма ця талановита книга по праву увійшла в золотий фонд світової літератури для дітей. Самотнє дитя леді Джейн, що протистоїть жорстокому і холодному світові, виходить переможцем у цій боротьбі — завдяки душевній красі, твердості характеру і вмінню бути вдячною і милосердною.

 


 Абеди И. Лола и единственная свидетельницаАбеди И. Лола и единственная свидетельница

Лола в растерянности: впервые она даже не знает, как начать свой рассказ. Ведь тут столько всего: и литературные опыты, и детективная эпопея, и знакомство сразу с двумя писателями, и судьба ее нового друга Энцо и его взбалмошной матери Гудрун! В это лето Лоле некогда мечтать: сломанная нога и инвалидная коляска — не помеха для таинственных, жутковатых и порой невероятных приключений, в которых принимают участие все ее друзья. Кто он, загадочный сосед, которого подростки прозвали Крысоловом? Наркоторговец, гангстер, похититель детей или… Ни за что не догадаетесь до самых последних страниц!

Абеді І. Лола шукає подругу. Кн. 1./ І. Абеді; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2014. - 189 с. : іл. - Українською та російською мовами.

Абеді І. Сенсаційний репортаж Лоли. Кн. 2/ І. Абеді. - Х. : Ранок, 2014. - 175 с. : іл. - Українською та російською мовами.

Абеди И. Тайная миссия Лолы. Кн. 3/ И. Абеди ; иллюстрации Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 221 с. : ил.

Абеди И. Аплодисменты для Лолы. Кн. 4/ И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 253 с. : ил.

Абеди И. Лола и аварийный вход. Кн. 5/ И. Абеди ; иллюстрации Д. Гензе. - Х. : Ранок, 2016. - 302 с. : ил.

Абеди И. Лола в свадебном путешествии. Кн. 6/ И. Абеди ; иллюстрации Д. Гензе. - Х. : Ранок, 2012. - 317 с. : ил.

Абеди И. Лола - любящее сердце. Кн. 7/ И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 317 с. : ил.  

Абеди И. 5 звезд для Лолы. Кн. 8/ И. Абеди ; пер. С. Колесник ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2015. - 278 с. : ил.

Абеди И. Лола и единственная свидетельница. Кн. 9 / И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2015. - 277 с. : ил.


Абеди И. Аплодисменты для ЛолыАбеди И. Аплодисменты для Лолы!

Лола – девушка-кошка. Она не только супергероиня, спасающая мир от абсолютного зла, но и талантливая киноактриса, приводящая зрителей в восторг своим драматическим талантом. К сожалению, все это происходит только по ночам, когда Лола не может заснуть и погружается в мир своих фантазий. Днем же она – Белоснежка в школьной пьесе. Дорога к славе, как известно, никогда не бывает гладкой. Но совершенно неожиданно Лолу и ее лучшую подругу Фло приглашают пройти кастинг на главные роли в фильме "Дочери Дракулы"! И вчерашняя девушка-кошка уже видит себя в роли дочери знаменитого на весь мир вампира...

 

 


Портер Э. ПоллианаПортер Э. Поллианна

Пронзительная и трогательная история одиннадцатилетней сироты, воспитанной в доме тетушки и изменившей жизни многих людей. Удивительное умение Поллианны не унывать в любых обстоятельствах сделало героиню одним из самых популярных детских персонажей.

 

 

 

 


Портер Э. Поллиана вырастаетПортер Э. Поллианна вырастает

Поллиана, любимая героиня множества девчонок, подросла. И, как всякая молодая девушка, влюбилась. Сколько всего придётся пережить юному сердцу! Но даже в самые трудные моменты Поллиана не забудет свою знаменитую «игру в радость»!

 

 

 

 


Йорт В. Йорген  Анна  любовЙорт В. Йорґен + Анна = любов

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

 

 

   


Модиано П. Катрин КарамбольМодиано П. Катрин Карамболь

"Катрин Карамболь" – это полная поэзии и очарования книга известного французского писателя Патрика Модиано.
Этот проникнутый лирикой и нежностью рассказ-воспоминание о жизни девочки и ее отца в Париже завораживает читателя. Мозаика воспоминаний складывается в картину трогательной близости и любви дочери и отца.
Оригинальные иллюстрации в книге выполнены известным французским художником-карикатуристом Ж.-Ж. Семпе.

Погортати

 

 


Монтгомери Л. М. Энн из усадьбы Зеленые крышиМонтгомери Л. М. Энн из усадьбы Зеленые крыши

Книга о рыжеволосой девочке-сироте по имени Энн Ширли была написана канадской писательницей Люси Мод Монтгомери в 1908 году, но и сегодня она продолжает издаваться огромными тиражами в США, Канаде, Англии, Австралии, ее переводят на многие языки, по ней были сняты фильмы, сериалы-аниме, созданы театральные спектакли. Недаром сам Марк Твен однажды назвал героиню Монтгомери «самым трогательным и очаровательным ребенком в художественной литературе со времен бессмертной Алисы».

Эта живая и полная юмора повесть, полная жизненной правды и доброты, никого не оставит равнодушным: ведь всякий, кто знаком с творчеством Люси Монтгомери, знает, какие светлые чувства оно рождает!

Погортати

А також читайте:

Монтгомері Л.-М. Енн із Зелених Дахів. Кн. 1 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. : А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2013. - 315 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Ейвонлі. Кн. 2 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. Анни Вовченко. - Львів : Урбіно, 2013. - 272 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Острова Принца Едварда. Кн. 3 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2014. - 267 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Шелестких Тополь. Кн. 4 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. - 281 с.

Монтгомері Л.-М. Енн у Домі Мрії. Кн. 5 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2014. - 265 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Інглсайду. Кн. 6 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. - 301 с.

Монтгомері Л.-М. Діти з Долини Райдуг. Кн. 7 / Л.-М. Монтгомері ; пер. с англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. – 263 с.

Монтгомері Л.-М. Рілла з Інглсайду. Кн. 8 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2016. - 327 с.

 

Монтгомері Л.-М. Енн із Шелестких ТопольМонтгомері Л.-М. Енн із Шелестких Тополь

Закінчивши навчання в коледжі, Енн Ширлі влаштовується на посаду директриси школи в містечку Саммерсайд. Вона винаймає житло в старовинному, оповитому романтикою домі Шелесткі Тополі. Попереду улюблена робота й очікування на одруження з коханим. Усе було б чудово, якби не ворожість численної й шанованої родини Прінглів, через яку Енн уже подумує покинути Саммерсайд. Та несподівано вона не лише примиряється із Прінглами, які відтоді стають їй справжніми друзями. Енн знайомиться зі своєю маленькою сусідкою Елізабет і знаходить у ній рідну душу, а згодом їй вдається заприязнитися зі своєю заступницею Кетрін, постійно всім невдоволеною молодою жінкою, яка під впливом Енн цілковито змінюється. Невдовзі Енн покине такі милі їй Шелесткі Тополі й повернеться до Ейвонлі.
Це четверта книжка циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів.

 


Нестлінгер К. Маргаритко моя квітко

Нестлінґер К. Маргаритко, моя квітко

Маргариті – чотирнадцять, вона не показна, товста і з купою комплексів, тож життя здається їх не надто веселим. Проте виявляється, із цим можна жити, не дуже переймаючись, бо негаразди із часом минають, якщо докласти бодай мінімум зусиль. У п’ятнадцять із зовнішністю в неї все гаразд, але вона ніяк не може розібратися, кого ж  із двох своїх хлопців насправді кохає. Та от Маргариті виповнюється сімнадцять. Вона закінчує школу й готується провести свої перші в житті канкули без батьків. Нехай вони нарешті на самоті з’ясують стосунки! Бо в Маргарити власних клопотів – по саме нікуди…

 

 


Нестлінґер К. Мурахоїдом обзивають мене

Нестлінґер К. Обзивають мене мурахоїдом

Якщо у дівчинки великий ніс, мишачі очиці і крихітне підборіддя, цього досить, аби постійно чути за спиною глузливе «Мурахоїд»!
Через це Тезі вважає своє життя пропащим.
Та попри все, ця історія, в якій є зниклі фото, антислинові щити, сусіда-ненажера, п'ятеро котів, дивна бабуся, чорні ворони, зогнилі помідори і побитий однокласник, – ця історія закінчиться просто чудово.

 

 


 

Яґело Й. Кава з кардамономЯґело Й. Кава з кардамоном

Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється.

Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню... Дівчина відчуває себе покинутою. До всього, її мама мусить поїхати на невизначений час, і на Лінку лягають усі хатні обов′ язки. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, і хлопець, якого вона вважає лише своїм другом, ставиться до неї якось дивно, у школі суцільні проблеми... Щоб відволіктися, Лінка вирішує відвідати свою бабусю, яку давно не бачила. У її домі дівчина випадково знаходить дивну фотографію. Прагнучи з′ясувати пов′ язані з нею подробиці, Лінка несподівано розуміє: у неї є сестра, якої вона ніколи не бачила...

За пригодами Лінки читачі стежать затамувавши подих. Та відірвавшись від чудової книжки, чому б не спробувати зварити й собі каву з кардамоном.


Яґело Й. Шоколад із чилі

Яґело Й. Шоколад із чилі

 

Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде навчатися до Лондона, а це означає кількамісячну розлуку. Лінка живе в очікуванні Різдва, бо тоді Адріан має приїхати до Польщі. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі?


 Росіцький Р. Лук нічної громовиціРосіцький Р. Лук нічної Громовиці

Чого бракує тринадцятирічному підліткові, як то кажуть, для повного щастя? Сенсорної «труби», крутого ноутбука, мерседеса останньої моделі? А може, життя втрачає сенс без любові і турботи батьків, доброти бабусі й дідуся, вірної подруги? Або – вічної і неповторної природи, яка відкриває всі свої скарби, якщо ти не ледар і не варвар? Не зайвою буде й дрібка фантазії. І непереборне бажання змінювати світ на краще. Не віриш? Читай!

 

 

 Гутовська-Адамчик. Дівчата з 13-ї вулиціГутовська-Адамчик. Дівчата з 13-ї вулиці

Ви ще не читали такої відвертої, правдивої та проникливої книжки, де з надзвичайним розумінням описуються проблеми чотирнадцятирічних!
Вічно похмура Агата, легковажна Клаудія й старанна відмінниця Зося – однокласниці, але не подруги. Занадто вони різні! Та несподівано доля зводить дівчат разом. Вони отримують незвичайне завдання – читати вголос їхній однолітці Магді, яка лежить у комі після нещасного випадку. Вражена Агата розуміє, що ця дівчина і є таємничою незнайомкою, яка віднедавна постійно їй снилася! Своїми здогадами вона ділиться із Клаудією та Зосею. Тепер у них є спільна мрія: Магда мусить прокинутися...